Важлива інформація

Шановні громадяни! Запис у Красносільський ЦНАП на виготовлення паспортів на листопад закритий.

14:10 31.10.2022

До уваги жителів громади!

У Красносільському ЦНАПі 3 (третього) ЛИСТОПАДА з 9 до 13 години фахівець Управління Пенсійного  фонду України в Комінтернівському районі Одеської області здійснюватиме виїзний прийом.

12:32 25.10.2022

Новий навчальний курс "Молодша медична сестра з догляду за хворими"

"Молодша медична сестра з догляду за хворими"    Новий навчальний курс в "ДНЗ Одеський центр професійно-технічної освіти ДСЗ"   Термін навчання – 30 навчальних годин (5 днів).  Для зареєстрованих безробітних навчання безоплатне.  Для інших категорій можливе навчання на платній основі.

10:30 18.10.2022

Важлива інформація

Починаючи з 14 жовтня 2022 року бронювання військовозобов’язаних працівників підприємств, установ і організацій агропромислового комплексу можливе ВИКЛЮЧНО через електронний кабінет запитів на бронювання на сайті Міністерства аграрної політики та продовольства України.

18:59 14.10.2022

До відома фермерським господарствам та іншим виробникам сільськогосподарської продукції.

Постановою КМ України від 16 серпня 2022 р. № 918 затверджено Порядок використання коштів, передбачених у державному бюджеті для надання підтримки фермерським господарствам та іншим виробникам сільськогосподарської продукції.

12:37 13.10.2022