Весняна ревізія бджіл на пасіці

Одеське районне управління Головного управління Держпродспоживслужби в Одеській області наголошує, що для попередження виникнення інфекційний та інвазійних захворювань бджіл необхідно проводити весняну ревізію пасіки.

17:03 24.04.2023

До уваги внутрішньо переміщених осіб!

Запрошуємо Вас отримати продуктові набори та засоби гігієни в с.Красносілкці, в приміщенні сільської ради, 11, 12 та13 квітня з 9 до 16 години. При собі мати оригінали паспорту, коду, довідки ВПО.

10:12 11.04.2023

ДО УВАГИ АРБІТРАЖНИХ КЕРУЮЧИХ ТА ОСІБ, ЩО ЗДІЙСНЮЮТЬ ЛІКВІДАЦІЮ ПІДПРИЄМСТВ!

Підприємства у процесі ліквідації мають сплачувати капіталізовані платежі, що виникли з їх зобов'язань внаслідок заподіяння шкоди життю та здоров'ю працівників. Капіталізація платежів по зобов'язанням перед потерпілими на виробництві здійснюється до Пенсійного фонду України. Відповідні зміни внесено постановою Кабінету Міністрів України від 04 лютого 2023 року № 95 у зв'язку із припиненням Фонду соціального страхування України.

10:01 06.04.2023

Шановні пасічники та сільгоспвиробники!

З метою попередження та недопущення отруєння бджіл під час обробітку полів, Красносільська сільська рада надає «Пам’ятки стосовно профілактики отруєння бджіл для аграріїв та бджолярів».

12:31 09.03.2023

Обережно СКАЗ!

Держава продовжує здійснювати контроль за епізоотичною ситуацією, зокрема вживає профілактичні заходи щодо недопущення поширення сказу в Одеській області. На сьогодні сказ залишається особливо небезпечним захворюванням для тварин та людей. Основним дієвим способом профілактики залишається вакцинація домашніх тварин (собак, котів) проти сказу

11:05 02.03.2023

До уваги жителів громади!

Керуючись Законом України "Про місцеве самоврядування в Україні", 28 лютого 2023 року о 16 год на сесії Красносільської сільської ради відбудеться заслуховування звітів старост Красносільської територіальної громади. Зі звітами старост можна ознайомитися на офіційному веб-сайті Красносільської сільської ради у розділі «Доступ до публічної інформації»

17:07 20.02.2023

Увага небезпечне печиво!

До Державної служби України з питань безпечності харчових продуктів та захисту споживачів через систему швидкого оповіщення щодо харчових продуктів та кормів (RASFF) надійшло повідомлення від 12 січня 2023 року No 2022.7376-fup 4, стосовно виявлення високого вмісту акриламіду в печиві, що виготовлене в Румунії (виробник: Ro Star S.A., Romania) та експортувалось з Польщі (оптовик: VYV DISTRIBUTION Sp. z o.o., Poland) до України (одержувач: ТзОВ «ЛЬВІВІМПОРТ», вул. Володимира Великого, 2, м. Львів, 79021) (додається).

14:06 02.02.2023

Про створення Каталогу надавачів послуг ветеранам/ветеранкам війни у сприянні розвитку сільськогосподарського підприємництва, зокрема у створенні сімейних фермерських господарств

Всеукраїнська громадська організація «Національна асоціація сільськогосподарських дорадчих служб України», в рамках проєкту «Школа сімейного фермерства для ветеранів і ветеранок війни», проводить  опитування для виявлення організацій надавачів послуг ветеранам/ветеранкам у сприянні розвитку сільськогосподарського підприємництва, а саме -  у створенні сімейних фермерських господарств.

16:11 01.02.2023

Важлива інформація

До Державної служби України з питань безпечності харчових продуктів та захисту споживачів через систему швидкого оповіщення щодо харчових продуктів та кормів (RASFF) надійшло повідомлення 28 грудня 2022 року No 2022.7602, стосовно виявлення 3- монохлор-1,2-пропандіолу (3-MCPD) у пальмовій олії, що експортувалась з Республіки Гана (імпортер: Aheco, Malta) до України (отримувач: ТОВ «ВАКІРК ГРУП КОМПАНІ», проспект Ювілейний, 42 А, кв. 14, м. Харків, 61153) (додається). Невідповідний харчовий продукт може нанести шкоду здоров’ю споживача. Деталі ТУТ

10:03 31.01.2023

ПОВІДОМЛЕННЯ

Красносільська сільська рада Одеського району Одеської області повідомляє про оприлюднення звіту про стратегічну екологічну оцінку та проекту документа державного планування «Генеральний план села Новокубанка, поєднаний з планом зонування території села Новокубанка Красносільської сільської ради Лиманського району Одеської області» і початок процедури розгляду та врахування пропозицій громадськості.

16:50 20.01.2023