ВПО отримують продуктові набори

Внутрішньо переміщені особи Красносільської громади продовжують отримувати продуктові набори. Наразі ВПО завдяки Одеській районній військовій адміністрації одержують олію, м’ясні консерви, цукор, борошно, спагеті та печиво.

14:33 26.12.2022

23 грудня відбулася сесія Красносільської сільської ради

23 грудня відбулася сесія Красносільської сільської ради. На початку присутні хвилиною мовчання вшанували пам'ять загиблих внаслідок російської агресії. Основним питанням, яке депутати розглянули на пленарному засіданні, стало прийняття бюджету Красносільської сільської територіальної громади на 2023 рік. Бюджет затверджено у розмірі 164,7 млн грн, що на 7 млн грн більше планового показника попереднього року.

15:45 23.12.2022

Виходь на світло!

Задекларована праця підтримує країну! Детально про зміни у трудових відносинах під час воєнного стану на сайті Держпраці: https://cutt.ly/YZYhtKN та на інформаційному порталі Держпраці: https://pratsia.in.ua

08:05 23.12.2022

23 грудня свій День народження відзначає Красносільський сільський голова, голова Одеського регіонального відділення Всеукраїнської асоціації об’єднаних територіальних громад України АРХІРІЙ МАРИНА МИКОЛАЇВНА

Шановна Марино Миколаївно! Прийміть найщиріші вітання з Вашим Днем народження. Посада сільського голови, яку Ви обіймаєте, потребує багато сил, терпіння, енергії, знань та великої самовіддачі.

00:57 23.12.2022

22 грудня відбулося чергове засідання виконавчого комітету

Напередодні сесії члени виконкому схвалили бюджет Красносільської сільської територіальної громади на 2023 рік; ряд місцевих цільових програм: «Милосердя в дії на 2023-2025 роки», Програму розвитку земельних відносин та охорони земель Красносільської сільської ради на 2023 рік та внесли зміни у програму «Здоров’я» та Програму розвитку туризму на 2022 – 2024 роки. Остаточне рішення з даних питань буде прийнято депутатами на пленарному засіданні.

15:56 22.12.2022

Увага!

У Красносільському ЦНАПі з 22.12.2022 року відновлюється запис на прийом з питань державної реєстрації нерухомого майна та їх обтяжень. Телефон для запису 0487529793, 0487529774.

15:41 22.12.2022

При виконавчому комітеті Красносільської сільської ради працює адміністративна комісія

У 2022 році на розгляд адмінкомісії надійшло 23 протоколи про адміністративні правопорушення. Більшість із них, а це 13 справ, стосуються порушення правил благоустрою населених пунктів, 4 - порушення правил торгівлі пивом, алкогольними та слабоалкогольними напоями, 5 - правил тримання домашніх тварин, 1 - порушення у сфері охорони культурної спадщини.

14:15 22.12.2022

Держпраці продовжує проведення безкоштовних вебінарів

З метою поширення інформації та формування спільного розуміння вимог законодавства, Держпраці продовжує цикл безкоштовних вебінарів для всіх бажаючих, кого цікавлять теми трудових відносин, здоров’я і безпеки на роботі та інші актуальні питання.

09:13 22.12.2022

22 грудня – День енергетика

Шановні енергетики! Щиро вітаю Вас із професійним святом! Електроенергетика завжди була основою економіки країни, а працівники цієї галузі по праву вважаються творцями прогресу, поступу та розвитку.

05:11 22.12.2022

Шановні жителі Красносільської громади!

28 грудня у Красносільський центр первинної медико-санітарної допомоги заплановано виїзд мобільної бригади лікарів Обласної дитячої клінічної лікарні з рамках договору співпраці з ГО «Волонтерський рух» за підтримки UNICEF у складі дитячих лікарів - спеціалістів: -Романенко Валерія Валеріївна лікар-педіатр, -Михайлова Тетяна Миколаївна - лікар-кардіоревматолог дитячий, Балухатий Юрій Васильович -лікар-невролог дитячий. Запрошуються батьки з дітьми від 0 до 18 років. Прийом здійснюватиметься з 10 години. Тел. для запису 0688443197.

15:02 21.12.2022