Інформаційна кампанія Виходь на світло!

10:41 18.01.2023

Триває прибирання узбіч доріг

Незважаючи на зиму, комунальники Красносільської громади продовжують роботи із санітарного утримання узбіч доріг. Наразі роботи тривають біля с. Корсунці та с. Іванове. Працівники з благоустрою прибирають пакети, паперові стакани та інше сміття, яке водії залишають обабіч автошляхів. Спецтехніка КП «Перспективи» подрібнює та збирає гілля у с. Красносілці, а також опале листя, які жителі виносять зі своїх домоволодінь. Для цього зі спецтранспорта знімають ківш для посипання доріг під час ожеледі та знову пристосовують інше обладнання.

11:07 16.01.2023

EXPO2030 може відбутися в Одесі

Всесвітня виставка ще ніколи не проводилася на території Східної Європи. Наш регіон та обласний центр мають шанс стати розвиненим експозиційним майданчиком у цій частині світу. Вже в листопаді цього року 170 країн вирішать, чи надавати Одесі право на проведення EXPO.

06:38 16.01.2023

В рамках «DECIDE Winter clubs. Ми вдома – в Україні» учні Красносільського ліцею навчались основ відеозйомки та монтажу.

Протягом двох днів у рамках реалізації Швейцарсько-українського проєкту Decentralization for Improved Democratic Education «DECIDE Winter clubs. Ми вдома – в Україні» проходило навчання з учнями Красносільського ліцею з основ відеозйомки та монтажу.

16:27 13.01.2023

В Україні продовжуються новорічні та різдвяні свята. Традиційно 12 днів після Різдва Христового називають Святками і триватимуть вони аж до Водохреща 19 січня. 13 січня українці відзначають Маланки та Василів вечір, які об’єдналися у Щедрий вечір. Цей день славиться своїми народними обрядами, повір’ями та багатою історією, а щедрівники співають пісень та бажають здоров’я.

15:01 13.01.2023

DECIDE Winter clubs. Ми вдома – в Україні

12 січня та 13 січня у рамках реалізації Швейцарсько-українського проєкту «DECIDE Winter clubs. Ми вдома – в Україні» для учнів Красносільського ліцею проходить тренінг з основ відеозйомки та монтажу.

19:25 12.01.2023

Красносільська сільська рада та ГО «Дівчата» продовжують плідну співпрацю

12 січня Красносільський сільський голова Марина Архірій на директорка ГО «Дівчата» підписали Меморандум про співробітництво. Його мета: співпраця у рамках соціального захисту та розвитку населення, що постраждало внаслідок війни росії проти України .

13:01 12.01.2023

Важлива інформація

У Красносільському ЦНАПі 18 (вісімнадцятого) січня 2023 року з 9 до 13 години фахівець Управління Пенсійного фонду України в Комінтернівському районі Одеської області здійснюватиме виїзний прийом.

17:58 11.01.2023