Дата: від до Скинути

Україна готується остаточно вигнати окупантів зі своєї території. Готується ретельно. Для виконання цього надскладного завдання нам потрібно постійно посилювати наші спроможності. Міністерство внутрішніх справ України оголошує про формування кількох додаткових бригад Національної гвардії, Національної поліції та Державної прикордонної служби. Вони мають посилити наші сили під час майбутнього наступу. МВС України, Національна гвардія, Національна поліція та Державна прикордонна служба закликають усіх українців, хто прагне якомога швидше викинути російських загарбників з української землі та звільнити усіх наших людей, вступати до лав нових підрозділів. Їх формування вже почалося.

05:24 05.02.2023

Україна готується остаточно вигнати окупантів зі своєї території. Готується ретельно.  Для виконання цього надскладного завдання нам потрібно постійно посилювати наші спроможності.

03:45 04.02.2023

Наповнення бюджету громади – одне з пріоритетних завдань влади.

З цією метою третього лютого проведено робочу зустріч з фізичними особами –платниками земельного податку та податку на майно, які мають заборгованість до місцевого бюджету у розмірі більше 10 тис. грн. У нараді також взяли участь представники податкової та керівники структурних підрозділів сільської ради.

16:58 03.02.2023

Проект «Надання соціально-психологічної підтримки сім’ям з дітьми вразливих категорій, в період війни», який реалізуватиме спільно із благодійним фондом «Вітрила Дитинства».

Красносільська громада активно долучилася до проекту «Надання соціально-психологічної підтримки сім’ям з дітьми вразливих категорій, в період війни», який реалізуватиме спільно із благодійним фондом «Вітрила Дитинства» за підтримки Міжнародної благодійної організації «Благодійний фонд «СОС Дитячі Містечка» Україна". Красносільський сільський голова Марина Архірій та голова правління фонду Катерина Трапіцина уклали Меморандум про співробітництво.

15:52 03.02.2023

Одеська районна військова адміністрація продовжує допомагати ВПО у Красносільській громаді

1-2 лютого внутрішньо переміщені особи, які проживають у Красносільській громаді, вчергове отримують продуктові набори та засоби гігієни - 68 таких наборів були організовані Одеською районною військовою адміністрацією за сприяння обласної організації «Товариства Червоного Хреста України».

14:51 02.02.2023

Увага небезпечний арахіс!

До Державної служби України з питань безпечності харчових продуктів та захисту споживачів через систему швидкого оповіщення щодо харчових продуктів та кормів (RASFF) надійшло повідомлення від 19 січня 2023 року № 2022.3810-fup 3, стосовно виявлення перевищення максимально допустимих рівнів афлатоксинів (В1 та сумарної кількості В1, В2, G1 і G2) в арахісі в шкарлупі, що експортувався з Єгипту (експортер: ASM FOR CONSULTING AND EXPORT AGRICULTURAL PRODUCTS, Egypt) через Польщу (імпортер: ATLANTA POLAND S.A., Poland) до України (одержувач: ТзОВ «ЛАСОЩІ ЮКРЕЙН», вул. Височана, 13-Г, м. Городенка, Івано-Франківська обл., 78100) (додається).

16:59 01.02.2023

ВООЗ планує новий проект

У Всесвітній організації охорони здоров’я стартує новий проект по встановленню модульних ФАПів чи відновлення зруйнованих внаслідок російської агресії у різних областях України. Минулого року Красносільська громада подала заявку в обласний департамент охорони здоров’я щодо участі у таких проектах, адже ФАП у с. Ілічанці давно потребує нового приміщення.

09:18 01.02.2023

Проект «Перша допомога»

Громадська організація «Віра Надія Любов» спільно з фондом “HEKS EPER” реалізують проект «Перша допомога». У його рамках у Красносільській громаді сьогодні відбулася зустріч внутрішньо переміщених осіб та одиноких мам із категорії малозабезпечених родин із фахівцями проекту.

17:03 31.01.2023

Робота відділу ЦНАП у 2022 році

Красносільський сільський голова Марина Архірій провела нараду з начальником ЦНАПу стосовно роботи відділу у 2022 році. За інформацією С. Лапчика, зважаючи на воєнний стан, тимчасово припинено видачу документів з будівельно-архітектурних питань, декілька місяців був закритий доступ до реєстрів з нерухомості, бізнесу та паспортів.

15:32 31.01.2023