Дата: від до Скинути

11 квітня ми прощалися із зовсім юними Захисниками, які нещодавно прийшли до лав Збройних Сил України. Хлопцям було лише 18, 19 та 20 років.

На жаль, війна не питає: скільки тобі років, чи є в тебе родина і скільки в тебе друзів. Захищати Батьківщину ідуть ті, хто любить рідну землю, тому небеса забирають найкращих.

08:40 12.04.2022

Національний мультипредметний тест (НМТ)

24 березня 2022 року відбулося засідання Верховної Ради України,               де було підтримано законопроєкт №7132, за яким здобувачі освіти,                              які завершують здобуття повної загальної середньої освіти у 2021/2022 навчальному році, звільняються від проходження державної підсумкової атестації (ДПА).

09:31 11.04.2022

Шановні жителі громади!

Усім нам важливо, щоб комунальні підприємства працювали та надавали необхідні послуги. Прохання до всіх, хто має таку можливість, сплачувати комунальні платежі. У тому числі, це можна зробити у відділеннях Укрпошти.

19:45 08.04.2022

УВАГА В ОДЕСІ ТА ОДЕСЬКІЙ ОБЛАСТІ НА ВИХІДНІ ЗАПРОВАДЯТЬ «ЗАТЯЖНУ» КОМЕНДАНТСЬКУ ГОДИНУ

Враховуючи події, що трапились в Краматорську Донецької області, де в результаті ракетного обстрілу вокзалу, загинули 50 людей і 98 поранені, в Одесі, 10 квітня 2022 року, є загроза нанесення ракетного удару.   Саме тому Розпорядженням Начальника Одеської обласної військової адміністрації Максима Марченка, запроваджено на території Одеси та Одеської області комендантську годину з 21 години 00 хвилин 9 квітня 2022 року до 06 годин 00 хвилин 11 квітня 2022 року.   Заборонено перебування людей у зазначений період часу на вулицях та в інших громадських місцях без спеціально виданих перепусток і посвідчень.   «Звертаюсь з проханням до одеситів та мешканців області  з розумінням поставитися до введених обмежень та не порушувати їх. Такі заходи необхідні, в першу чергу, задля Вашої безпеки, що тим самим збереже Ваше життя, бо наслідки можуть бути фатальними» - пояснив Начальник Одеської ОВА Максим Марченко.

19:42 08.04.2022

Почали розносити гуманітарну допомогу

Почали розносити гуманітарну допомогу молодим мамам, діти яких знаходяться на штучному харчуванні. Соціальні служби обдзвонюють жінок, діти яких зареєстровані  у Красносільській громаді, спілкуються зі старостами, аби дізнатися про новоприбулих.  Найбільш незахищеним роздають  дитяче харчування: пюре, суміші, кашки, вологі серветки та памперси. Обійшли села Ілічанку, Павлинку, Н. Шомполи, Кубанку, Новокубанку. На черзі – молоді мами з інших сіл.   Всього нарахували 29 осіб. Проте сьогодні люди переміщуються з інших областей. Тому, аби нікого не оминути, прошу реєструватися у відділі соціального захисту (тел. 0487529775, 0487529784) або через старост.

11:32 29.03.2022