Шановні жителі Красносільської громади!

На порозі Новий  рік – одне з найулюбленіших і найчарівніших свят. Це час радісних подій, здійснення мрій, нових надій та сподівань. У передноворічні дні ми замислюємося над головними життєвими цінностями, аналізуємо свої досягнення і здобутки за минулий рік, будуємо плани на майбутнє.

08:43 31.12.2021

Структурні підрозділи Красносільської сільської ради продовжують працювати над оновленням Стратегії розвитку Красносільської територіальної громади до 2027 року.

08:41 31.12.2021

З Новим роком та Різдвом Христовим!

За українськими звичаями, новорічні та різдвяні свята вважаються чарівним часом, в якому справджуються найзаповітніші побажання, а у домівках українців панує віра, надія та любов.

08:40 31.12.2021

У Красносільській громаді розпочався цикл новорічно-різдвяних свят.

Сьогодні в Центрі художньо-естетичного виховання відбулася прем'єра Новорічної казки. Свою майстерність демонстрували вихованці та керівники студій: академічного вокалу та бандури, скрипки, акторської майстерності, гітари та цимбал, домбри, естрадного та народного вокалу.

08:36 31.12.2021

Добрі справи - на благо дітей

Сьогодні, 28 грудня, 26 дітей пільгових категорій Красносільської громади відвідали Одеський Український театр, де мали змогу зануритися у чарівний світ новорічної казки-мюзикла "Зачарований Кощей". Яскравий сюжет, казкові герої, добро та зло захопили дивовижний світ дитячої фантазії.

08:22 31.12.2021

Шановні платники податків!

Доброславська ДПІ Головного управління ДПС в Одеській області повідомляє, що з 01.01.2022 року набирають чинності положення абзацу четвертого пункту 61 підрозділу ХХ «Перехідні положення» Податкового кодексу України згідно з якими фізичні особи - підприємці, що перебувають на спрощеній системи оподаткування, а саме – платники єдиного податку ІІ - IV груп, зобов’язані застосовувати реєстратори розрахункових операцій (далі – РРО) та/або програмні реєстратори розрахункових операцій (далі – ПРРО) для здійсненні розрахункових операцій.

08:34 30.12.2021