Результативний початок осені

Напрочуд вдалими виявилися перші осінні вихідні для спортсменів Красносільської громади. Першого вересня команда «Гільдендорф» с.Красносілка в Чемпіонаті  Одеської області з футболу на виїзді зустрічалась з  ФК «Балта» м.Балта та здобула перемогу з рахунком 2:1. Другого вересня розпочалось друге коло Чемпіонату Лиманського району з футболу. У вищій лізі команда «Гільдендорф» с.Красносілка  в гостях грала з командою «Зеніт» с.Курісове та перемогла з рахунком 4:2. У першій лізі було дербі – зустрічались дві команди Красносільської об’єднаної громади. «Зоря» с.Переможне  приймала  «Аджалик» с.Іванове та здобула перемогу 3:0!!!

20:04 02.09.2018

Максим Степанов пропонує закріпити «вайфаїзацію» всіх шкіл країни на законодавчому рівні

Усі школи України мають бути забезпечені високошвидкісним Інтернетом та Wi-fi — таку норму законодавчо або на рівні Кабінету міністрів пропонує закріпити голова Одеської обласної державної адміністрації Максим Степанов. Про це він повідомив під час Всеукраїнської конференції «Нова українська школа – старт реформи, участь громад». У заході взяли участь Президент Петро Порошенко, Прем'єр-міністр Володимир Гройсман, Міністр освіти і науки Лілія Гриневич.

10:18 22.08.2018