Дата: від до Скинути

З нагоди 80-річчя визволення населених пунктів Красносільської громади від нацистських загарбників відбулися мітинги та покладання квітів

З нагоди 80-річчя визволення населених пунктів Красносільської громади від нацистських загарбників біля пам’ятників визволителям відбулися мітинги та покладання квітів.

15:54 06.04.2024

День благоустрою у с. Корсунці

Сьогодні у с. Корсунці теж проходить день благоустрою. Староста разом з працівниками сільської ради та працівником з благоустрою привели в належний вигляд територію біля ставка, доріжку, яка веде до станції «Східна», підрізали дерева та привели в належний санітарний вигляд дитячий майданчик по вул. Польовій.

16:45 05.04.2024

Продовжуємо роботи з благоустрою

Благоустрій населених пунктів Красносільської громади триває. Сьогодні у селі Переможному працівники освіти, культури, медицини разом із старостою упорядкували територію біля адміністративної будівлі. Було вирубано парость, в належний вигляд були приведені дерева, кущі, квітники та дитячий майданчик

12:50 05.04.2024

День благоустрою у Кубанці

Днями небайдужі жителі с. Кубанки разом зі старостою Тетяною Вольчевою прибрали узбіччя доріг біля села. В результаті спільної роботи було зібрано і вивезено більше трьох причепів сміття.

11:56 04.04.2024

Поліцейський офіцер громади продовжує роботу з виявлення порушень правил продажу

3 квітня поліцейський офіцер громади Михайло Прошин спільно з працівниками сектору реагування патрульної поліції поліції ВП №3 ОРУП №2 ГУНП в Одеській області у магазині с. Кубанки, виявили продаж товарів без марок акцизного податку. Відносно продавчині було складено адміністративний протокол за ч. 1 ст. 156 КУпАП та вилучено на тимчасове зберігання товар без акцизного податку. Правопорушниці загрожує штраф у розмірі 6800 грн.

11:04 04.04.2024

Ще одна непоправна втрата для нашої громади

Під Бахмутом 1 квітня в бою за Україну, її незалежність і територіальну цілісність під час артилерійського обстрілу противника загинув житель села Кубанки Немцану Василь Георгійович, 1987 року народження.

10:29 04.04.2024

Продовжуємо боротьбу зі стихійними сміттєзвалищами

Роботи у рамках двомісячника з благоустрою тривають  3 квітня працівниками з благоустрою та комунального підприємства "Перспектива" виконали значний об’єм робіт у боротьбі зі стихійними сміттєзвалищами, які, на жаль, створюють мешканці громади. Спільні зусилля були направлені на прибирання стихійних сміттєзвалищ в с. Кубанці та успішно ліквідовано декілька незаконних звалищ. Обсяг прибраного сміття склав 24 кубічних метри!

16:29 03.04.2024

Продовжуємо допомагати ВПО

У Красносільській громаді внутрішньо переміщені особи 3 квітня отримують набори побутової хімії, дитячі речі. Лежачим хворим громади (не лише ВПО) видаються памперси для дорослих. Гуманітарна допомога видається у рамках співпраці Красносільської сільської ради з ГО «Планета добрих людей» (Максим Джум).

12:56 03.04.2024