«Про громадське обговорення  обсягу стратегічної екологічної оцінки»

08:04 20.08.2021

КРАСНОСІЛЬСЬКА СІЛЬСЬКА РАДА ІНФОРМУЄ

На  Херсонщині зафіксовано спалах африканської чуми свиней. Джерелом спалаху хвороби стали дикі кабани на території Національного природного парку “Нижньодніпровський” та у плавнях поблизу сіл Понятівка та Орлове. Проведено оперативні дії з ліквідації вогнища захворювання та недопущення його подальшого поширення.

15:15 12.08.2021

Виїзний прийом фахівців пенсійного фонду

30 липня з 9 до 12 години у приміщенні Красносільської сільської ради (1 поверх, ЦНАП) прийматиме фахівець  Головного управління пенсійного фонду України в Одеській області.

09:00 28.07.2021

Увага, обробка стерні!

ТОВ «АГРО ПІВДЕНЬ -1» доводить до Вашого відома, що з 23 липня планується проведення обробки озимого стерні після озимої пшениціпід посів озимого ріпаку препаратами: -агрітер супер – МЦПА у формі солей диметиламіна натрію і калію, 500 г/л; -суперклін-ізопропіламінна сіль гліфосату, 48 г/л

11:41 22.07.2021

КРАСНОСІЛЬСЬКА СІЛЬСЬКА РАДА ІНФОРМУЄ

Для шукачів роботи, які  мають бажання навчатися  за направленням служби зайнятості,  розміщуємо орієнтовний графік навчання у серпні  2021 року.

12:40 20.07.2021

Ювілярам – допомога

Відділ соціального захисту населення повідомляє, що згідно з програмою «Милосердя   в   дії   на   2020-2022  роки»,  жителі населених пунктів та внутрішньо переміщені особи, які зареєстровані і проживають на території Красносільської громади, яким виповнилось 80 років і старше, отримують матеріальну допомогу в сумі по 300 грн щомісячно.      Тим, які не отримують допомогу, а виповнилось 80 років, необхідно надати оригінал і копію паспорта та ідентифікаційного коду.      Також за кошти місцевого бюджету подружжям, які будуть святкувати   золоте, смарагдове, діамантове або залізне весілля в 2021 році, виділяється одноразова грошова допомога. Для отримання даного виду допомоги необхідно надати копії паспортів, ідентифікаційних кодів та свідоцтва про одруження.        Вище зазначеним категоріям громадян звертатись до відділу соціального захисту населення в кабінет  № 5.  Тел. для довідок (048)752-97-75.

10:23 20.07.2021