Красносільська територіальна громада
Одеський район, Одеська область

Новини

Дата: від до Скинути

Одні з кращих!

Одні з кращих!

     Фонд «Регіональний центр економічних досліджень та підтримки бізнесу» представив 300 кращих малих і середніх громад України (до 150 тис. мешканців) відповідно до «Всеукраїнського рейтингу інституційної спроможності та сталого розвитку громад».       При оцінюванні враховувалися: політична воля громади до покращення власного стану громади, енергобезпека, глобальний відеомоніторинг, відкритість влади, адаптація до змін клімату, промоція громади на національному та міжнародному рівні, стратегічне планування і його результати, можливість участі у кооперації влада-бізнес-громада, можливість громадського впливу на проекти сталого розвитку, успішна реалізація проектів модернізації громади. Загалом по Україні оцінено 1416 громад. Красносільська громада зайняла 78 місце у загальнонаціональному рейтингу та 5-те серед громад Одеської області.

10:20 23.02.2021

У громаді відновлюється вуличне освітлення

У громаді відновлюється вуличне освітлення

     22 лютого Красносільський сільський голова Архірій М. М. провела щотижневу робочу нараду зі своїми заступниками та начальниками виконавчих органів ради. Начальник відділу житлово-комунального господарства доповів про роботи, виконані комунальниками протягом минулого тижня.      Так, відновлено вуличне освітлення в с. Корсунці по вул. Виноградній, у с. Кубанці по вул. Шкільній, сьогодні розпочалися роботи по вул. Центральній у с. Новокубанці.      З допомогою підприємства «Агропівдень» приводяться до ладу дороги до с. Переможного, від Новокубанки до Кубанки, частково: між Кубанкою і Кремидівкою. КП «Перспектива» протягом минулого тижня усунуло пориви водопроводу по вул. Незалежності і Перемоги (с. Красносілка), в с. Іваново здійснено заміну насосу артсвердловини по вул. Зеленій. Сільський голова Марина Архірій зазначила, що на черговій сесії планується прийняти Програму благоустрою Красносільської громади на 5 років. Уже проведена велика робота у даному напрямку: зібрані заяви жителів, сформовані попередні заходи, визначені обсяги і джерела фінансування. До прийняття депутатами остаточного рішення фахівці повинні детально проаналізувати усі запропоновані заходи, визначити їх пріоритетність та очікувані результати. На нараді також були розглянуті питання щодо збільшення надходжень від плати за землю та орендної плати; здійснення організаційних заходів щодо приведення у відповідність розміщених тимчасових споруд до паспортів прив’язки, результати здійснення контрольних перевірок відділом Державного архітектурно-будівельного контролю тощо.

08:06 23.02.2021

Питання екології ставків – на контролі влади

Питання екології ставків – на контролі влади

     До Красносільської сільської влади надійшли заяви жителів с. Корсунці та депутатів сільської ради щодо мору риби у ставку. Для вивчення проблеми та з'ясування причин і подолання наслідків цієї події за дорученням Красносільського сільського голови була створена спеціальна комісія. До її складу увійшли заступники сільського голови, фахівці сільської ради, депутати, представники Державної екологічної інспекції Південно-Західного округу, сектору в Одеській області Державного водного агентства України, Управління Державного агентства рибного господарства у Одеській області, Головного управління Держпродспоживслужби в Одеській області, Лиманського РВ ГУ ДСНС та Лиманського ВП ГУ НП України в Одеській області.

12:59 22.02.2021

«єМалятко» - перший пішов

«єМалятко» - перший пішов

     «єМалятко» — комплексна послуга для батьків новонароджених. За однією заявою, поданою онлайн, можна зареєструвати народження дитини та отримати до 9-ти державних послуг від різних органів влади, потрібних при народженні дитини. Дві з них є базовими (обов'язковими): державна реєстрація народження дитини та визначення походження дитини (інформація про матір та батька малюка).      7 послуг надаються на вибір батьків. Це: • призначення допомоги при народженні. Розмір допомоги становить 41 280 грн: 10 320 грн виплачуються одноразово, решта суми — по 860 грн щомісячно протягом трьох років; • реєстрація в Державному реєстрі фізичних осіб-платників податків. Номер платника податків дитини вноситься до свідоцтва про народження; • присвоєння дитині унікального номера запису в Єдиному державному демографічному реєстрі (УНЗР). Номер вноситься до свідоцтва про народження; • визначення належності дитини до громадянства України. Послуга надається автоматично лише якщо замовлено послугу з присвоєння дитині УНЗР; • реєстрація місця проживання дитини. Зареєструвати місце проживання дитини потрібно протягом трьох місяців із дня її народження. Дитина віком до 14 років може бути зареєстрована лише за місцем проживання батьків (або одного з них); • призначення допомоги багатодітним сім’ям. На третю і кожну наступну дитину в сім'ї ви отримуватимете по 1700 грн щомісячно до досягнення нею 6-ти років; • внесення інформації про дитину до Реєстру пацієнтів. Це пришвидшить час підписання декларації з педіатром або сімейним лікарем, адже вся інформація про дитину уже буде у Реєстрі. Комплексну послугу «єМалятко» розпочали надавати центри послуг, які розташовані у містах. Відділ “Центр надання адміністративних послуг” Красносільської сільської ради, як Ви знаєте, прагне бути ближчим до людей і надавати найбільше послуг для жителів ОТГ і не тільки. Тому Красносільський ЦНАП взяв участь у державній програмі «єМалятко».      За нею минулого тижня було зареєстровано першу дитину: 13 лютого у жителів села Красносілки: Гуренко Надії Дмитрівни та Гуренко Олександра Владиславовича народилася донечка Валерія. Це перша пара на території сільської ради, яка подала документи на комплексну послугу «єМалятко» для отримання свідоцтва про народження дитини. Красносільська сільська рада бажає міцного здоров’я донечці Валерії та всій родині Гуренко.

12:55 22.02.2021

«Козацький гарт» серед учнівської молоді

«Козацький гарт» серед учнівської молоді

     19 лютого на базі Красносільського ліцею серед учнів 5-10 класів був проведений територіальний етап змагань «Козацький гарт», мета якого - формування здорового способу життя, підвищення соціальної активності та зміцнення здоров’я учнівської молоді.      І місце здобула команда Красносільського ліцею, ІІ місце посіли учні Корсунського НВК "ЗЗСО І-ІІ ст. – гімназія - ЗДО", ІІІ місце посіли учні Іванівського НВК "ЗЗСО І-ІІ ст. – гімназія - ЗДО". Учні Кубанської гімназії та Павлинського НВК "ЗЗСО І-ІІ ст. – гімназія - ЗДО" стали активними учасниками змагань.

09:12 22.02.2021

21 лютого – Міжнародний день рідної мови

21 лютого – Міжнародний день рідної мови

     Свято рідної мови 21 лютого за рішенням ЮНЕСКО відзначають всі народи світу. Рідна мова – це перше материнське слово, перша колискова, перша бабусина казка. Красносільщина об’єднала в одну дружну громаду людей багатьох національностей: українців, болгар, румунів, росіян, німців, поляків, молдован, гагаузів, вірмен, греків, ромів, євреїв, азербайджанців, татар та інші народи. Проте, незважаючи на різні мови, ми добре розуміємо один одного в єдиному прагненні розвитку і розбудови нашої громади. Шановні земляки, вітаю вас з Міжнародним днем рідної мови. Нехай вона буде для нас оберегом, який супроводжує протягом усього життя. Щастя вам, добра, благополуччя та здійснення усіх найзаповітніших мрій!

10:25 21.02.2021

Участь у проєкті DECIDE – реальність

Участь у проєкті DECIDE – реальність

     18 лютого команда Красносільської громади у складі сільського голови Марини Архірій, профільного заступника Олени Степанової, начальника управління освіти Вікторії Марченко, директора Красносільського навчального закладу Наталії Михалевич, начальника відділу стратегічного розвитку Євгенії Солодової та депутата сільської ради Наталії Геєр взяли участь у II етапі конкурсного відбору територіальних громад-партнерів з реалізації Швейцарсько-українського проєкту DECIDE.      Він спрямований на підтримку двох важливих реформ – освіти і децентралізації, реалізується за підтримки Швейцарії і партнерства Міністерств освіти і науки та розвитку громад і територій України. Участі у проєкті передувала серйозна робота. Як поінформувала Марина Миколаївна, Красносільська громада одна з перших восьми громад області була створена у 2015 році. Громада динамічно розвивається, а галузь освіти є однією з пріоритетних для місцевої влади. За цей час придбано 3 шкільних автобуси, збережено мережу позашкільних закладів, збереженоякісне харчування, здійснено капітальні ремонти з переоснащенням матеріально-технічної бази частини закладів освіти, по інших в стадії розробки проєктно-кошторисна документація. У планах завершення благоустрою Красносільської школи з адаптацією під навчально-виховний процес учнів на свіжому повітрі, продовження підвищення кваліфікації педагогів та розвиток учнівського самоврядування. Участь у Швейцарсько-Українському проєкті DECIDE дасть можливість підвищити професійний рівень освітян за рахунок отримання позитивного досвіду як українських, так і закордонних освітніх практик, запровадити їх у навчальних закладах громади та, як результат, вивести якість освіти на новий сучасний рівень.

13:04 19.02.2021

Круглий стіл для старост

Круглий стіл для старост

     Старости Красносільської громади 18 лютого взяли участь у засіданні круглого столу «Староста в громаді: статус, мета та завдання». Захід організований парламентським комітетом з питань організації державної влади, місцевого самоврядування, регіонального розвитку та містобудування і проходив в режимі онлайн-трансляції. Для участі у ньому долучилися Міністерство розвитку громад та територій України, представники асоціацій міст та ОТГ, Всеукраїнської асоціації громад.      Присутні обговорили статус, права, обов’язки, повноваження старост, формування старостинських округів тощо.

12:54 19.02.2021

З 24 лютого 2021 р. на території України встановлюється “жовтий” рівень епідемічної небезпеки

З 24 лютого 2021 р. на території України встановлюється “жовтий” рівень епідемічної небезпеки

     Кабінет Міністрів України опублікував постанову про встановлення в Україні адаптивного карантину. Документ набирає чинності з 24 лютого, адаптивний карантин встановлюється до 30 квітня і передбачає поділ території на епідемічні зони.      З 24 лютого на території України встановлюється "жовтий" рівень епідемічної небезпеки. Відповідно забороняється: • перебувати в громадських будинках і спорудах, громадському транспорті без респіраторів або захисних масок, що закривають ніс та рот, • перебувати на вулицях без документів, що посвідчують особу, • самовільно залишати місця самоізоляції, обсервації; • перетинати держкордон іноземцями та особами без громадянства без наявного поліса страхування, що покриває витрати, пов’язані з лікуванням COVID-19, обсервацією, та діє на строк перебування в Україні; • це ж саме стосується і перетину контрольних пунктів в’їзду/виїзду з тимчасово окупованих території в Донецькій та Луганській областях, Автономної Республіки Крим іноземцями та особами без громадянства; • проводити масові (культурні, спортивні, розважальні тощо) заходи за участю більше однієї особи на 4 кв. м площі будівлі або території (якщо захід проводиться на відкритому повітрі) або наповненістю залів понад 50% місць у кожному окремому залі; • проводити офіційні спортивні заходи та матчі командних ігрових видів спорту із глядачами з наповненістю споруд, приміщень глядачами більш як 50% місць та при фізичній дистанції менше ніж 1,5 метра у разі проведення заходу із розміщенням осіб стоячи; • приймати відвідувачів у кінотеатрах, інших закладах культури з наповненістю кінозалів або залів понад 50 % місць (розміщення здійснюється з дотриманням шахового порядку розміщення, зокрема для груп із двох осіб) у кожному окремому кінозалі або залі; • здійснювати регулярні та нерегулярні перевезення пасажирів у міському, приміському, міжміському, внутрішньообласному та міжобласному сполученні у кількості більшій, ніж кількість місць для сидіння; • робота дискотек, розважальних закладів (нічних клубів), ресторанів, кафе, барів, тощо з організацією дозвілля, у тому числі проведення святкових заходів, банкетів, майстер-класів, публічних подій тощо; • робота після 24:00 та до 7:00 ресторанів, кафе, барів, закусочних, їдалень, кафетеріїв, буфетів тощо, крім надання послуг громадського харчування із здійсненням адресної доставки та замовлень на винос; • розміщувати відвідувачів у закладах громадського харчування на відстані меншій, ніж 2 метри за сусідніми столиками та більш як чотири особи за одним столом (без урахування дітей віком до 18 років). Відвідувачі мусять заходити до закладу і пересуватися по ньому у масках, крім часу сидіння за столом для вживання їжі та/або напоїв; • працювати суб’єктам господарювання, які обслуговують відвідувачів, у яких: 1) не нанесено маркування для перебування в черзі з дотриманням дистанції між клієнтами не менш як 1,5 метра; 2) не забезпечено працівників масками та не здійснюється належний контроль за їх використанням; 3) обслуговуються покупці без масок, за винятком обслуговування через вікна видачі, тераси тощо; 4) не забезпечується централізований збір використаних засобів індивідуального захисту в окремі контейнери (урни); • робота закладів, що надають послуги з розміщення (крім готелів, санаторно-курортних закладів, установ і закладів, які надають соціальні послуги, реабілітаційних установ); • відвідування закладів освіти учнями, коли на самоізоляції через контакт з пацієнтом з підтвердженим випадком COVID-19 перебуває більш як 50% учнів та персоналу закладу; • проводити в закладах освіти масові заходи за участю учнів з більше ніж однієї групи (класу) та за присутності глядачів (відвідувачів);

16:28 18.02.2021

Проходять тренування щодо готовності до дій під час негоди

Проходять тренування щодо готовності до дій під час негоди

     Відповідно до плану основних заходів цивільного захисту на 2021 рік 18 лютого проводяться тренування за темою «Координація діяльності органів управління виконавчої влади та органів місцевого самоврядування, служб ЦЗ територіальних підрозділів центральних органів виконавчої влади, підприємств, організацій та установ при ліквідації надзвичайних ситуацій, які можуть виникнути на території області під час проходження льодоходу, повені та паводків у 2021 році».      У заході беруть участь члени комісії з питань ТЕБ і НС Красносільської сільської ради, облдержадміністрації, сільських, селищних, міських рад, служб цивільного захисту області, територіальних підрозділів центральних органів виконавчої влади, підприємств, організацій та установ області. Згідно задуму тренування о 8 годині від начальника оперативного чергового пункту управління ЦЗ області була отримана перша ввідна, щодо повені на річках Дністер, Дунай, Південний Буг та переміщення теплого циклону на територію Одеської області.      Учасники тренувань - керівний склад служб цивільного захисту сільської ради, повинні відпрацювати рішення та вжити заходи щодо зниження можливих негативних наслідків повені та циклону, недопущення загибелі людей і мінімізації збитків.

16:23 18.02.2021

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора

Онлайн-опитування:

Увага! З метою уникнення фальсифікацій Ви маєте підтвердити свій голос через E-Mail
Скасувати

Результати опитування

Дякуємо!

Ваш голос було зараховано

Авторизація в системі електронних петицій

Ще не зареєстровані? Реєстрація

Реєстрація в системі електронних петицій

Зареєструватись можна буде лише після того, як громада підключить на сайт систему електронної ідентифікації. Наразі очікуємо підключення до ID.gov.ua. Вибачте за тимчасові незручності

Вже зареєстровані? Увійти

Відновлення забутого пароля

Згадали авторизаційні дані? Авторизуйтесь