Дата: від до Скинути

2 роки повноважень відділу державного архітектурно-будівельного контролю виконавчого органу Красносільської сільської ради

За звітній період відділом здійснено 169 перевірок щодо дотримання вимог законодавства у сфері містобудівної діяльності, за результатами яких виявлено 82 правопорушення та складено відповідні адміністративні справи. Накладено штрафів на загальну суму 439 тис. гривень, з яких 376 тис. гривень сплачено до місцевого бюждету.

15:42 03.04.2019

Актуальна послуга – в дії

Центр надання адміністративних послуг Красносільської сільської ради розширив свій спектр. Довгоочікувана послуга – отримання закордонного паспорту стала доступна мешканцям об’єднаної територіальної громади, за місцем проживання.

16:09 20.03.2019

Презентація результатів оцінки фінансового менеджменту

19 березня 2019 року в Красносільській сільській раді відбулася робоча зустріч «Презентація результатів оцінки фінансового менеджменту Красносільської ОТГ Одеської області», яка проводилася в рамках пілотного проекту «U-LEAD with Europe» «Finansial management assessment in amalgamated hromadas», який фінансується Deutsche Gesellschaft fur Internationale Zusammenarbeit (GIZ) Gmbh GIZ. Даний проект реалізує Програма U-LEAD з Європою та Одеський Центр розвитку місцевого самоврядування.

15:48 20.03.2019