Відбіркова гра «Що? Де? Коли?»

Відповідно до обласної цільової соціальної програми «Молодь Одещини» на  2018-2020 роки, що затверджена рішенням  Одеської обласної ради та з метою створення умов для самореалізації молоді, забезпечення реалізації  інтелектуального, творчого потенціалу молоді обласною державною адміністрацією заплановано проведення ігор Чемпіонату Одеської області «Що? Де? Коли?» серед  молодіжних команд.

15:34 28.11.2018

Красносільські діти підкорили столицю

10 листопада в м. Києві відбувся VI Міжнародний конкурс-фестиваль «Перлина-FEST». Цей престижний мистецький захід збирає чималу кількість артистів з різних куточків України та зарубіжжя.

11:17 12.11.2018

Свята в першу субботу листопада

У першу суботу листопада в Іванівському сільському будинку культури відбулися урочистості. 4 листопада працівники соціальної сфери України відзначили своє професійне свято, а 9 листопада – День працівників культури та майстрів мистецтв.        Спеціалістів цих важливих сфер діяльності об’єднаної територіальної громади вітав голова Красносільської сільської ради Микола Петрович Майдебура. Провинники свята отримали подарунки, квіти і відзнаки, а усі присутні в залі – гарний настрій і позитивні емоції.

12:23 05.11.2018

Храмове свято на честь пам’яті святого Луки

31 жовтня в селі Красносілка відбулося храмове свято на честь пам’яті святого Луки, якого вважають автором чотирьох Євангелій. Також він відомий як один із 70 апостолів із сподвижників апостола Павла.

12:07 01.11.2018