Тривають капітальні ремонти найпростіших укриттів у Громаді

У Красносільській громаді тривають капітальні ремонти найпростіших укриттів. 17 квітня сільський голова Марина Архірій проінспектувала хід капітального ремонту такого укриття у с. Красносілці. Протягом кількох місяців виконано значний об’єм робіт, які наразі знаходяться на завершальній стадії.

16:28 17.04.2023

17 квітня Красносільський сільський голова М. Архірій та начальник Доброславської державної податкової інспекції Головного управління ДПС в Одеській області Р. Ахмедов провели спільну нараду за участю своїх заступників щодо співпраці та взаємодії органів місцевого самоврядування і податкової служби. Обговорили питання співробітництва у напрямку адміністрування місцевих податків і зборів та наповнення бюджету громади

12:38 17.04.2023

Шановні жителі Красносільської громади!

Щиро вітаю вас із найсвітлішим святом усіх християн – Христовим Воскресінням. Великдень – свято, що уособлює найсвятіші духовні цінності та прагнення. Воно наповнює наші серця вірою та надією на щасливе і добре майбутнє.

21:08 15.04.2023

Провели в останню путь Героя Олександра Назаренко

Сьогодні Красносільська громада попрощалася ще з одним Захисником - Олександром Леонідовичем Назаренком, жителем с. Переможного. Він загинув 8 квітня під Бахмутом, захищаючи рідну землю від російських окупантів. Віддати шану Захиснику України прийшли рідні і близькі, жителі громади, побратими, керівництво громади та всі хто знав Олександра. Висловлюємо щирі співчуття родині Захисника. Поділяємо ваше горе та сумуємо разом з вами.

14:41 14.04.2023

Красносільський сільський голова Марина Архірій провела нараду з директором КП «Перспектива» С. Літвішком, який доповів про роботи, які здійснювало підприємство останнім часом. Так, в селі Василівці замінено глибинний насос на артсвердловині. Також проведено ремонтні роботи по заміні глибинного насосу, який вийшов з ладу, по вулиці Шкільній у с.Іванове.

14:37 14.04.2023

Цікавий майстер-клас з витинанок та розпису писанок відбувся у Іванівському будинку культури

За підтримки благодійної організації «КАРІТАС Одеса УГКЦ» у рамках проєкту «Долаючи розломи: розбудова потенціалу постраждалих спільнот щодо чутливості до конфліктів» на базі Іванівського будинку культури було проведено діалог та майстре-клас з розпису писанок, в якому взяли участь дорослі та діти, у тому числі і вимушено переміщені особи. Обговорили тему згуртованості громади та шляхи до цього. Свою думку висловили люди старшого віку, молодь та діти. Директор клубу Марія Нагалко провела цікавий майстер-клас з витинанок та розпису писанок.

14:35 14.04.2023

Підтримка соціального підприємництва в умовах воєнного стану

Соціальне підприємництво на сьогодні може бути одним з інструментів для вирішення актуальних суспільних проблем. Соціальний бізнес покликаний стимулювати соціальні зміни і тому потребує уваги та допомоги держави. Так, у комплексній програмі розвитку малого та середнього підприємництва регіонів на 2021- 2023 роки, одним із завдань є підтримка розвитку соціального підприємництва в Україні.

16:02 13.04.2023

Подорож до космосу

12 квітня до Всесвітнього дня авіації і космонавтики в Красносільській сільській бібліотеці була проведена бібліомандрівка «Подорож до космосу». Юні читачі мали змогу ознайомитися з історією святкування Всесвітнього дня авіації і космосу, ознайомитися з біографією першого і єдиного астронавта незалежної України - Леоніда Каденюка, розкрили значення дослідження космосу в житті людини.

15:40 13.04.2023

Готуємося до Великодня

До Великодніх свят у закладах культури Красносільської громади відбуваються різноманітні заходи. Так, в Іванівському будинку культури з нагоди свята пройшов майстер-клас з виготовлення витинананок та розпису писанок. Як маленькі гуртківці, так і дорослі із задоволенням створювали великодні прикраси.

15:39 13.04.2023