Дата: від до Скинути

Всеукраїнська програма ментального здоров’я створюється за ініціативою першої леді Олени Зеленської і має просту життєву назву «Ти як?».

Всеукраїнська програма ментального здоров’я має на меті допомогти українцям знайти джерело сили. Джерело внутрішнє, в собі, принаймні, на рівні усвідомлення і визнання власного психічного стану і хоча би приблизної оцінки ступеня його «кризовості». Піклування про ментальне здоров'я має стати звичною відповідальністю кожного. А також створити систему сервісів і послуг, які зможуть різними способами та дієвими механізмами підтримати людину, коли вона не справляється самостійно.

08:41 24.04.2023

Красносільські спортсмени серед найкращих у «Triton Half Marathon»

23 квітня в м.Одесі відбувся забіг «Triton Half Marathon». Понад 250 бігунів з усієї України змагались на дистанціях 21 км, 10 км та 5 км. Красносільську громаду на дистанції 5 км представляли вихованець Красносільської КДЮСШ, Чорний Тімур (тренер Черненко О.Ю.) та Дубовенко Валерій. За підсумками забігу Чорний Тімур посів 1 місце у своїй віковій групі, Дубовенко Валерій - 3 місце.

08:40 24.04.2023

Мистецтво Королівської Гри

У Соціальний хаб в Красносілці стартувала Студія гри в шахи та шашки. Сьогодні наш новий тренер Олександр познайомив дітей з головними діючими особами шахового царства. Адже цю гру недарма називають «королівською» - за її логіку, інтелектуальність та невичерпні можливості. В дитини шахи розвивають пам’ять і увагу, формують самостійність у прийнятті рішень, розвивають інтуїцію і творче мислення.

14:56 21.04.2023

Красносільська громада втратила ще одного Захисника України.

На Донеччині під час виконання бойового завдання у результаті мінометного обстрілу 15 квітня загинув житель с. Лізинки Олег Іванович Горі. Чоловіку було лише 45 років, у нього залишилися діти та мама. Глибоко співчуваємо родині загиблого героя. Вічна пам'ять Захиснику. У рідних є бажання поховати Олега Івановича біля батька в іншому районі. Про дату та час поховання повідомимо додатково.

14:55 21.04.2023

20 квітня стартував Міжнародний саміт міст та регіонів.

У ньому беруть участь представники близько 20 країн світу, керівництво країни, обласних та місцевих органів влади. Красносільський сільський голова Марина Архірій разом з іншими головами громад долучилася до пленарної частини саміту в онлайн-форматі. У рамках заходу обговорено реінтеграцію українських територій, подолання гуманітарних викликів, відновлення життєдіяльності громад за участю міжнародних урядових та неурядових організацій. Також обговорили питання розмінування та інноваційного розвитку територій

12:50 20.04.2023

Чергове заняття відбулося у Соціальному ХАБі - групове спілкування для підлітків "Талановиті".

Молодь через ігрові вправи вчилась обмірковувати складні життєві ситуації, де потрібна взаємодія, підтримка, розуміння спільної мети. У результаті спілкування з психологинею Катериною діти стають більш відкритими та дружніми один до одного, поступово напруга у спілкуванні відступає. Проєкт "Надання соціально-психологічної підтримки сім'ям з дітьми вразливих категорій в період війни" реалізується Красносільською сільською радою разом з благодійним фондом "Вітрила Дитинства" за підтримки МБО БФ "СОС Дитячі Містечка Україна".

13:13 19.04.2023

Соціальний ХАБ продовжує залучати дітей та їх батьків до своїх творчих майстерень

У Соціальному ХАБі триває активна робота з дітьми та їх батьками. Днями тут діяла творча майстерня для батьків з декупажу. Людині притаманне бажання все приводити до ладу й прикрашати, декупаж один з цікавих способів зробити власноруч унікальні речі. Мами вперше спробували таке декорування і тепер мають наміри продовжити зустрічі для творчого релаксу.

12:56 19.04.2023

Розпочато покіс трави у населених пунктах громади

Дощова і тепла погода сприяє росту зелених насаджень. Тож комунальники розпочали покіс трави у населених пунктах громади: на дитячих майданчиках, біля зупинок, закладів соціальної сфери тощо. Традиційно в належний вигляд приводять пам’ятники і пам’ятні знаки та території навколо них. У той же час працівники з благоустрою продовжують утримувати в потрібному санітарному вигляді узбіччя доріг, в’їзди та виїзди із сіл.

12:25 18.04.2023