Оголошення

Про проведення громадських обговорень проєкту аналітичного звіту містобудівного моніторингу містобудівної документації на місцевому рівні

Інформуємо, що    на  офіційному вебсайті Красносільської сільської ради Одеського району Одеської області, розділ «відділ містобудування та архітектури»  розміщено ПРОЄКТ Аналітичного звіту за результатами містобудівного моніторингу містобудівної документації території Красносільської сільської ради Одеського району Одеської області  за 2022 рік.

14:39 25.01.2024

Увага! Важлива Інформація!

Відділ з питань праці Управління інспекційної діяльності в Одеській області Південного Міжрегіонального управління Державної служби з питань праці України проводить сеанс «Прямої телефонної лінії»: 18 січня 2024 року з 14.00 до 17.00 на теми: «Як оформити відпустку відпустку в умовах воєнного стану»;

13:07 17.01.2024

До уваги громадян що планують розпочати власну справу або підтримати вже діючий бізнес

Красносільська сільська рада співпрацює з Міжнародним благодійним фондом «Карітас Одеса УГКЦ» у партнерстві з МБФ «Карітас України», який готовий надати фінансову допомогу людям, що планують розпочати власну справу або підтримати вже діючий бізнес. Проєкт спрямований на допомогу внутрішньо переміщеним особам (ВПО) та місцевим мешканцям, що постраждали від війни, які проживають в м. Одеса та громадах Одеського району Одеської області.

15:51 16.01.2024

Важлива інформація!

Відділ соціального захисту населення на початку року займається упорядкуванням списків осіб, які отримують чи будуть отримувати щомісячні виплати з місцевого бюджету у рамках цільової програми «Милосердя в дії».

11:52 12.01.2024

Важлива інформація!

З метою підвищення надійності електропостачання та попередження аварій в електричних мережах АТ "ДТЕК ОДЕСЬКІ ЕЛЕКТРОМЕРЕЖІ" буде проводити профілактичні роботи у межах Кpaснoсільської громади.

11:21 11.01.2024

Важлива інформація!

Відділ з питань праці Управління інспекційної діяльності в Одеській області Південного Міжрегіонального управління Державної служби з питань праці України проводить сеанс «Прямої телефонної лінії»: 11 січня 2024 року з 14.00 до 17.00 на теми: «Відпустки без збереження заробітної плати, тривалість умови оформлення»;

14:44 10.01.2024

Обирай ДШВ!

Десантно-штурмові війська - це шлях, на якому солдат стає воїном, де сміливі стають неспинними, де сильні стають могутніми, де рішучі стають нездоланними! Це твій шлях! Обирай ДШВ!

15:34 03.01.2024

Прийом спеціалістами пенсійного фонду

Прийом пенсійного фонду 4 січня у приміщенні Красносільської сільської ради відбудеться виїзний прийом фахівця пенсійного фонду. Прийом здійснюватиметься у ЦНАПі з 9 до 13 години.

12:50 02.01.2024

Важлива інформація

У звʼязку з людськими втратами через російську ракетну атаку завтра, 30 грудня , в Одесі та області розпорядженням голови Одеської ОВА оголошено день жалоби.

17:46 29.12.2023