Жителі Красносільської громади вшанували воїнів-інтернаціоналістів

З нагоди Дня вшанування учасників бойових дій на території інших держав у с. Красносілці відбувся мітинг.  Ведуча згадала роки воєнних конфліктів. Особливо  страшними вони були в республіці Афганістан. Та війна тривала з 25 грудня 1979 до 15 лютого 1989 року, тобто 3340 днів.  Майже десятиліття наші солдати та офіцери виконували в чужій країні миротворчі бойові задачі. Багато з них не повернулося з чужих країн живими.  До  колишніх військових, які пройшли гарячими точками,   зі словами вдячності за подвиг і героїзм звернулася Красносільський сільський голова Архірій М. М. :  « Засвідчуємо свою глибоку шану та повагу вашій мужності і самовідданій праці. Ви як ніхто знаєте справжню ціну війни і миру. І як ніхто вмієте дорожити сьогоднішнім днем, усвідомлювати свою відповідальність за майбутнє, за долю прийдешніх поколінь. Ви є яскравим прикладом для наслідування молодому поколінню, взірцем служіння народу та державі.    В глибокій шані схиляємо голову перед пам’яттю тих, хто загинув у тій кровавій війні. Ми пам’ятаємо про них!    З вдячністю звертаюсь до тих,  хто живе поряд з нами».  На мітингу також виступили  голова районної спілки ветеранів Афганістану Володимир Наконечний та о. Олександр.  Після чого на знак шани та поваги присутні поклали квіти до   пам’ятного знаку воїнам-інтернаціоналістам та пам’ятника загиблим односельцям.

16:00 15.02.2022

УКАЗ ПРЕЗИДЕНТА УКРАЇНИ №53/2022

З метою посилення консолідації українського суспільства, зміцнення його стійкості в умовах зростання гібридних загроз, інформаційно-пропагандистського, морально-психологічного тиску на суспільну свідомість постановляю:

14:39 15.02.2022

15 лютого в Україні відзначають День вшанування учасників бойових дій на території інших держав.

З метою вшанування громадян, які виконували військовий обов'язок на території інших держав, сімей загиблих воїнів, формування в учнівської молоді шанобливого ставлення до воїнів - інтернаціоналістів, активної громадянської та патріотичної позиціїу у закладах зальної середньої освіти Красносільської сільської ради були проведені тематичні заходи.

09:26 15.02.2022

15 лютого – День вшанування учасників бойових дій на території інших держав

Шановні ветерани війни в Афганістані, члени сімей воїнів-афганців! Шановні учасники бойових дій на території інших держав!    15 лютого Україна урочисто вшановує учасників бойових дій на території інших держав.   Ми добре усвідомлюємо, яка нелегка й водночас відповідальна місія лягла на ваші плечі. Ви з честю виконали свій обов'язок і зробили все, аби зберегти мир і подарувати свободу іншим народам.    Засвідчуємо свою глибоку шану та повагу вашій мужності і самовідданій праці. Ви як ніхто знаєте справжню ціну війни і миру. І як ніхто вмієте дорожити сьогоднішнім днем, усвідомлювати свою відповідальність за майбутнє, за долю прийдешніх поколінь. Ви є яскравим прикладом для наслідування молодому поколінню, взірцем служіння народу та державі.    В глибокій шані схиляємо голову перед пам’яттю тих, хто загинув у тій кровавій війні. Ми пам’ятаємо про них!    З вдячністю звертаюсь до тих,  хто живе поряд з нами.    Від усього серця бажаю  вам і вашим родинам здоров’я, родинного затишку, благополуччя та  мирного неба над головою.    З повагою  Красносільський сільський голова                                                           Марина АРХІРІЙ

08:00 15.02.2022

Сьогодні, у Корсунському навчально-виховному комплексі «Заклад загальної середньої освіти I-II ступенів – гімназія - заклад дошкільної освіти» святкували День Святого Валентина

16:44 14.02.2022

Медіаграмотність — сукупність знань, навичок та умінь, що дозволяють людям аналізувати, критично оцінювати і створювати різноманітні повідомлення для різних типів медіа.

Окрім того, медіаграмотність передбачає вміння розуміти й аналізувати, як медіа функціонують у суспільстві та який вплив вони мають.

16:22 14.02.2022

Сьогодні до жителів Красносільської громади надходять витання з нагоди святкування Дня Трифона Зарезана. Громада-побратим с. Звездиця Варненської області (Болгарія) привітала Красносільську територіальну громаду з днем виноробства та родючості.

16:19 14.02.2022