Робочі питання з КП "Перспектива"

Красносільський сільський голова  Марина Архірій провела чергову робочу нараду з директором КП «Перспектива».  С. Літвішко доповів про виконання робіт комунальним підприємством на території громади. За останні тижні було замінено біля 100 одиниць водяних лічильників, термін дії яких закінчився. На території сіл Красносілки, Ілічанки та Корсунців усунуто більше 10 поривів та перезапущено водонапірну башту у с. Павлинці. Наразі тривають роботи із заміни центрального водопроводу по вул. Незалежності у с. Красносілці.

11:15 10.10.2023

День ненасилля

На початку жовтня відзначається Міжнародний день ненасилля.

08:30 10.10.2023

Місячник бібліотек

Кожного року, протягом жовтня  в Україні проходить місячник шкільних бібліотек.

08:19 10.10.2023

Виїзні комісії в с. Ілічанці

Минулого тижня крім прийому громадян та вирішення  ряду робочих щоденних питань староста с. Ілічанки взяла участьу  двох виїзних комісіях.

08:10 10.10.2023

УВага! Відключення електроенергії

З метою підвищення надійності електропостачання та попередження аварій в електричних мережах, АТ "ДТЕК Одеські Електромережі" буде проводити профілактичні роботи у межах Красносільської сільської територіальної громади.

08:09 10.10.2023

Рухаємося разом з часом та сучасними технологіями

Отримання копій електронних документів з використанням QR-коду під час отримання послуг в ЦНАП Рухаємося разом з часом та сучасними технологіями. Вже не перший рік в нашому ЦНАП активно використовуються QR-коди.

16:39 09.10.2023

Рухайся до перемоги

7 жовтня спортсмени Красносільської громади взяли участь в обласних спортивних іграх "Рухайся до Перемоги" на підтримку Збройних сил України серед сільських, селищних громад Одеської області, які проходили смт.Авангард.

10:04 09.10.2023

Прийом старост

Старости старостинських округів Красносільської громади регулярно здійснюють прийом громадян.

11:57 06.10.2023

Гостинці - на передову

До Дня Захисників і Захисниць України дітлахи закладів освіти Красносільської громади разом з батьками та вчителями підготували гостинці нашим військовим. Продукти харчування, смаколики, засоби гігієни, шкарпетки та дитячі малюнки відправилися на Херсонщину та до штурмового полку «Цунамі»

11:42 06.10.2023