Місячник бібліотек

Кожного року, протягом жовтня  в Україні проходить місячник шкільних бібліотек.

08:19 10.10.2023

Виїзні комісії в с. Ілічанці

Минулого тижня крім прийому громадян та вирішення  ряду робочих щоденних питань староста с. Ілічанки взяла участьу  двох виїзних комісіях.

08:10 10.10.2023

УВага! Відключення електроенергії

З метою підвищення надійності електропостачання та попередження аварій в електричних мережах, АТ "ДТЕК Одеські Електромережі" буде проводити профілактичні роботи у межах Красносільської сільської територіальної громади.

08:09 10.10.2023

Рухаємося разом з часом та сучасними технологіями

Отримання копій електронних документів з використанням QR-коду під час отримання послуг в ЦНАП Рухаємося разом з часом та сучасними технологіями. Вже не перший рік в нашому ЦНАП активно використовуються QR-коди.

16:39 09.10.2023

Рухайся до перемоги

7 жовтня спортсмени Красносільської громади взяли участь в обласних спортивних іграх "Рухайся до Перемоги" на підтримку Збройних сил України серед сільських, селищних громад Одеської області, які проходили смт.Авангард.

10:04 09.10.2023

Прийом старост

Старости старостинських округів Красносільської громади регулярно здійснюють прийом громадян.

11:57 06.10.2023

Гостинці - на передову

До Дня Захисників і Захисниць України дітлахи закладів освіти Красносільської громади разом з батьками та вчителями підготували гостинці нашим військовим. Продукти харчування, смаколики, засоби гігієни, шкарпетки та дитячі малюнки відправилися на Херсонщину та до штурмового полку «Цунамі»

11:42 06.10.2023

Наші - чемпіони!

Щороку традиційно на початку жовтня розпочинаються спортивні змагання обласної Спартакіади школярів. Цьогоріч у парку Перемоги м. Одеси команда учнів закладів освіти нашої громади змагалася з 30 командами Одеської області на різних дистанціях  кросу: 500метрів, 1000метрів, та 2000 метрів.

11:24 06.10.2023