День захисту дітей у ДНЗ "Калинка"

У перший літній день в Красносільській об’єднаній територіальній громаді, як і в усьому світі, відзначають добре й радісне свято – Міжнародний день захисту дітей.

19:17 21.06.2018

Зустрічаємо усмішкою

Красносільська об’єднана територіальна громада – це громада, що зустрічає усмішкою. Саме такий слоган прописано в Стратегії розвитку Красносільської об’єднаної територіальної громади на 2018-2027 роки. Тож не дивно, що спекотного червневого дня у нашому селі відбувся День Усмішки. Головними його героями стали діти.

20:34 18.06.2018

Відкриття ТЦ «Епіцентр»

15 червня відбулася офіційна церемонія відкриття торгівельного центру «Епіцентр», який розташувався на території с. Ілічанка Красносільської об’єднаної територіальної громади. На заході Красносільську громаду представили голова сільської ради – Майдебура Микола Петрович та його перший заступник – Архірій Марина Миколаївна.

15:09 18.06.2018

До Красносілки за знаннями

11 червня 2018 року на базі Красносільської сільської ради стартувало навчання для об’єднаних громад Одеської області у форматі  2-х одноденних тренінгів. Захід організовано за ініціативи асоціації сільських, селищних рад та об’єднаних громад України (АССОГУ) у партнерстві з проектом «Регіональна антикорупційна мережа». Тема тренінгу «Профілактика та протидія корупції і виявлення корупційних ризиків»

18:33 11.06.2018

Дитячий забіг  «Mini mini marathon»

10 червня у самому центрі міста Одеса, на вулиці Дерибасівській, відбулося дитяче спортивне свято: дитячий забіг  «Mini mini marathon» у якому взяли участь понад 500 дітей. Красносільська громада була представлена  Лізою та Марійкою Шеремета, та родиною Зінченко -  Олександром, Іринкою і Катрусею. На вдалий виступ юних бігунів надихав тренер Валерій Дубовенко та голова сім’ї Шеремета - Володимир.     Усі «міні-марафонці» отримали пам`ятні футболки, медалі, грамоти та задоволення від справжнього свята.

18:02 11.06.2018

Куяльницький лиман приймає спортсменів

09.06.2018 року за підтримки Красносільської сільської ради відбувся Одеський  Ультра-Трейл  Куяльник. Цьогоріч  на учасників очікувало дві дистанції 21 миля (34 км) та 42 милі (67,9 км). Кількість учасників та інтерес до цих змагань помітно зростає з кожним роком на дистанцію 21 миля вздовж всього Куяльницького лиману зареєструвалось 35 учасників, на вдвічі довшу дистанцію 42 милі навколо  лиману - вдвічі більше відчайдушних спортсменів. Географія учасників забігу теж розширюється: окрім України, Білорусії, Молдови, Росії  для участі в ультра марафоні  також прибули бігуни з Італії, Польщі, Словаччини та Нідерландів (всього 106 чоловік).

17:54 11.06.2018