Підзвітність та прозорість

оловними способами в запобіганні та протидії корупції сьогодні є цифрові інструменти, сильні антикорупційні інститути та якісне законодавство.

14:07 03.11.2023

Шкільний етап XXІV Міжнародного конкурсу  з української мови імені Петра Яцика у закладах загальної середньої освіти Красносільської ТГ

Завершився І (шкільний) етап XXІV Міжнародного конкурсу з української мови імені Петра Яцика, який проходив у закладах загальної середньої освіти Красносільської ТГ. Головна мета - забезпечення всебічного розвитку і функціонування української мови в усіх сферах суспільного життя, сприяння утвердженню її статусу як державної, піднесення престижу української мови серед молоді.

16:43 02.11.2023

Благодійна допомога

Красносільська громада розпочала співпрацю з Благодійним Фондом «Вітри змін» за підтримки Дитячого фонду ООН в Україні UNICEF.

14:26 31.10.2023

Необхідна вакцина

31 жовтня ветеринарна  служба Одеського району разом з працівниками сільської ради проводить вакцинацію диких м’ясоїдних тварин від сказу.

08:39 31.10.2023

Засідання виконкому

Красносільський сільський голова Марина Архірій 30 жовтня провела засідання виконавчого комітету.

17:52 30.10.2023

Шановні внутрішньо переміщені особи!

Просимо Вас взяти участь в опитуванні, яке проводить  науково-дослідний інститут вивчення проблем злочинності ім. акад. В. В. Сташиса НАПрН України за підтримки Національного фонду досліджень України.

14:47 30.10.2023

Допомога від ФАО

Протягом 27 та 30 жовтня  жителі Красносільської громади, які зареєструвалися для участі у програмі, отримують другу партію кормів для домашніх тварин від продовольчої та сільськогосподарської організації   ООН (ФАО). 275 домогосподарств отримали пшеницю та кукурудзу. Нагадаємо, що Красносільська сільська рада тісно співпрацює з програмою другий рік поспіль.

12:34 30.10.2023

Ремонт водопроводу

Минулого тижня КП «Перспектива» проводила аварійні роботи на водопровідній мережі у населених пунктах громади та завершувала перепідключення абонентів після заміни водопроводу у с. Корсунцях по вул. Вишневій.

10:13 30.10.2023