IV Міжнародний фестиваль-конкурс «Одесса встречает друзей»

29 та 30 березня в Одеському культурному центрі проходив IV Міжнародний фестиваль-конкурс «Одесса встречает друзей». Цей мистецький захід об’єднав творчі колективи з усієї України. Географія конкурсу досить широка:  Київ, Чернігів, Дніпро, Одеса та ін.

08:39 31.03.2018

9-й Одеській марафон «Self-Transcendence»

18 березня у місті Одеса  (парк Шевченка – траса «Здоров`я») відбувся 9-й Одеській марафон «Self-Transcendence» («Самоперевершення»). Змагання проводились на  4-х дистанціях: марафон (42км 195м), напівмарафон (21км 097м), чверть марафону (10км 550м) та 2км. У змаганнях взяло участь понад 700 учасників з різних куточків нашої держави та 12 країн світу. Красносільська об’єднана територіальна громада  була представлена на кожній з чотирьох дистанцій: 42км 195м – Шеремета Володимир  -  3год. 11хв 12с. 3 місце в віковій групі 40-49р., 14м. в абсолютній першості.

20:20 18.03.2018

Весняний подарунок від народного депутата.

Приємною традицією жителів Красносільської об’єднаної територіальної громади стало отримання подарунків від депутата Верховної Ради України Олександра Семеновича Пресмана. Березень 2018 року не став виключенням, напередодні Міжнародного жіночого дня  усі  установи соціально-культурної сфери Красносільської сільської ради отримали у подарунок годинники.

19:35 06.03.2018

Шевченківські дні у Красносільській об’єднаній територіальній громаді.

З початку березня в культосвітніх закладах Красносільської сільської ради розпочався цикл заходів присвячених життєвій та творчій діяльності Великого Кобзаря. Наразі в бібліотеках ОТГ проходять відбіркові тури «Тарасових читань», фінал даного літературно-музичного марафону планується провести 21 березня на базі Іванівської бібліотеки. Разом з тим, 6 березня управлінням культури, національностей, релігій та охорони об’єктів культурної спадщини Одеської обласної державної адміністрації було проведено обласний фестиваль моновистав, літературно-музичних композицій, читців «Співець українського слова». Фестиваль проходив на базі Одеського обласного центру української культури. На захід прибули самодіяльні артисти різних вікових категорій з різних куточків Одещини. Красносільську ОТГ успішно представили вихованки Центру художньо-естетичного виховання, учасниці любительського об’єднання «Нове амплуа» Марія Габінська та Кіра Трофимова.

19:31 06.03.2018

Про закінчення громадського обговорення проектів містобудівної документації

Відповідно до статті 21 Закону України «Про регулювання містобудівної діяльності», Порядку проведення громадських слухань щодо врахування громадських інтересів під час розроблення проектів містобудівної документації на місцевому рівні, затвердженого наказом Міністерства регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України від 25.05.2011 №555, виконавчий комітет Красносільської сільської ради повідомляє про завершення процедури по оприлюдненню та  громадському обговоренню проектів містобудівної документації: «Проект генерального плану с. Іванове, поєднаного з планом зонування території с. Іванове Красносільської сільської ради Лиманського району Одеської області»,  «Проект детального плану території щодо розміщення житлової та громадської забудови на земельних ділянках с. Красносілка Красносільської сільської ради Лиманського району Одеської області (житловий район №3 згідно ГП)», «Проект детального плану території щодо розміщення житлової та громадської забудови на земельних ділянках с. Красносілка Красносільської сільської ради Лиманського району Одеської області (житловий район №4 згідно ГП)», «Проект детального плану території щодо розміщення житлової та громадської забудови на земельних ділянках с. Красносілка Красносільської сільської ради Лиманського району Одеської області (житловий район №5 згідно ГП)».

17:49 28.02.2018

«Небесна сотня в серці буде вічно жити…»

20 лютого в культосвітніх закладах Красносільської сільської ради відбувся цикл заходів під загальною назвою «Небесна сотня в серці буде вічно жити…» з нагоди четвертої річниці трагічних подій, що відбувалися у столиці нашої держави в лютому 2014 року. Тоді, на вулиці Інститутській, від куль снайперів загинула майже сотня повстанців. Своє життя віддали найкращі представники нації, більшість з них – молоді, ті, хто лише починав жити. Відтоді загиблих учасників акції протесту стали називати Небесна сотня. На жаль, трагічні події не завершилися у 2014 році, до цього часу захищаючи крихкий східний кордон України, гинуть кращі з кращих,  серед них і наш земляк Клемешев Сергій Сергійович. Герої не вмирають.

17:22 20.02.2018

«Масляна у Красносілці»

«Масляна у Красносілці» під такою назвою 18 лютого у Красносілці відбувся масштабний масовий захід. Свято відкрив голова сільської ради Микола Петрович Майдебура, він привітав усіх з Масляною та з Прощенною неділею. Побажав присутнім миру, добра, здоров’я і спокою.

07:20 19.02.2018

Візит Людмили Семенівни Волинець в Красносільську ОТГ

На запрошення першого заступника голови Красносільської сільської ради Марини Миколаївни Архірій об’єднану територіальну громаду відвідала Людмила Семенівна Волинець, керівник секретаріату міжфракційного депутатського об'єднання «Захист прав дітей – пріоритет держави», керівник офісу Уповноваженого Президента України з прав дитини (2011 – 2014 рр.), визнаний експерт у сфері захисту прав дитини.

18:50 17.02.2018