День Європи в Красносільській ОТГ

19 травня 2018 року жителі Красносільської об’єднаної територіальної громади відзначили День Європи. Масові заходи відбулися в селі Іванове.       О 9 годині ранку відбулася церемонія виносу державного прапору України, прапору Євросоюзу та прапору громади.     О 9:30 розпочалися Футбольні змагання «Євро 2018» в яких взяли участь учнівські команди з Красносілки (представляли «збірну команду України»), Кубанки (представляли «збірну команду Болгарії»), Корсунців (представляли «збірну команду Італії»), Іванового (представляли «збірну команду Греції»). Результат спортивної боротьби: І місце – команда с. Іванове, ІІ місце – футболісти з села Корсунці, ІІІ місце – команда с. Красносілка, IV – юні футболісти села Кубанка. Усі команди отримали цінні подарунки від голови сільської ради Майдебури М.П., а команда-переможець була відзначена ще й Кубком.      Продовжилася святкова програма молодіжним квестом, у якому взяли участь 5 команд, усі отримали винагороди від голови сільської ради. Урочистості розпочалися о 16:00. З привітанням до громади звернулися голова Красносільської сільської ради Майдебура М.П. та його перший заступник Архірій М.Н.  Концертно-розважальна програма була досить насиченою.  На сцені виступали  кращі самодіяльні колективи громади: зразковий танцювальний колектив «Юність», вокальний ансамбль «Водограй», вокально-інструментальний ансамбль «9 ВАЛ», ансамбль козаків, танцювальний колектив «Мрія», співачка Надія Джигова, наші гості з міста Южне – хор «Берегиня». Кулінарні шедеври народів Європи були представлені: Україна – колектив Красносільської ЗОШ, Болгарія – освітяни та працівники культури с. Кубанка, Греція – колектив Іванівської ЗОШ, Молдова – працівники соціальної служби, Італія – колектив ЦНАПу, Польща – культпрацівники та освітяни с. Переможне, Німеччина – колектив ПП «Перспектива», роми – працівники бюджетних установ та жителі с. Корсунці.      До послуг глядачів було представлено: майстер-клас з гончарства, катання на конях, пригощання юшкою, фотосесії у фотозонах, безпрограшна лотерея, змагання з дартсу, уроки малюнку на мольберті. Проведення заходу на високому рівні вкотре доводить, що єдність нашої громади у нашому різноманітті.

23:10 20.05.2018

День пам’яті та примирення і День перемоги над нацизмом

8 та 9 травня в Україні відзначаються День пам’яті та примирення і День перемоги над нацизмом у Європі у ІІ Світовій війні. З нагоди цих свят у всіх населених пунктах Красносільської об’єднаної територіальної громади відбулися масові урочистості.

08:57 10.05.2018

Куяльницький лиман в зоні уваги

За ініціативи голови Красносільської сільської ради Майдебури Миколи Петровича та його першого заступника Архірій Марини Миколаївни посадовці сільської ради взяли участь в екологічній акції по санітарній очистці узбережжя Куяльницького лиману.

08:32 06.05.2018

«Діти – Олімпійська надія»

У м. Чорноморськ, згідно календаря спортивно-масових заходів на 2017-2018 н.р., проходили обласні змагання з легкої атлетики «Діти – Олімпійська надія». Змагання проводились з метою подальшого розвитку легкоатлетичного спорту в області, підвищення спортивної майстерності легкоатлетів Одещини.

15:35 04.05.2018

Юним футболістам – підвищену увагу!

29 квітня стадіон «Чорноморець» міста Одеса приймав понад 20 дитячих футбольних команд з усієї області. Головні нагороди Ліги чемпіонів УЄФА-2018, в рамках Всеукраїнського туру Кубків, було представлено юним футболістам Одещини. Захід відкрив голова Одеської обласної державної адміністрації Максим Степанов.

22:31 29.04.2018

«Водограй» у Виноградівці

29 квітня в селі Виноградівка Арцизького району Одеської області відбувся фестиваль «Vinogradovka Country Fest». Красносільську об’єднану територіальну громаду на цьому заході представляв вокальний ансамбль «Водограй» Іванівського будинку культури. Програма фестивалю була досить насиченою, пронизаною тонкими народними нотками, національними мотивами і традиціями. Учасниці «Водограю» захопили вибагливого глядача професійним виконанням українських народних пісень і додали святу особливого красносільського колориту.

10:30 29.04.2018