Увага! Закриття переїзду!

У зв'язку з виконанням ремонтних колійних робіт на переїзді «1294 км» у напрямку руху від с. Ілічанки до с. Красносілки, рух автотранспорту через залізничний переїзд буде закрито з 22.05.2023 року з 10:00 години до 26.05.2023 року до 15:00 год.

06:23 19.05.2023

День пам’яті жертв геноциду кримськотатарського народу

Щорічно 18 травня відзначається День пам’яті жертв геноциду кримськотатарського народу. Надзвичайно важливо не забувати про трагічні сторінки нашої історії. Депортація кримських татар, розпочата 18 травня 1944 року - один з найбільших злочинів радянського режиму, вчинених ним під час Другої світової війни. З нагоди дня пам’яті в закладах загальної середньої освіти Красносільської ТГ були проведені інформаційні, виховні години і тематичні уроки щодо цих трагічних подій. Учні дізналися значення термінів «корінні народи», «депортація», «окупація», «анексія», «колаборанти» та ознайомилися з трагічними подіями 1944 року в історії кримськотатарського народу, які відбулися в житті корінного народу Криму. Учні висловили віру в перемогу України над російськими військами і повернення усіх окупованих територій, у тому числі і Криму.

18:18 18.05.2023

Важлива інформація!

Шановні жителі! Остання тривожна ніч показала, що не усі жителі знають, де знаходиться найпростіше укриття у с. Красносілці. Хочемо нагадати, що повітряну тривогу, якщо ви відчуваєте небезпеку, можна перебути у підвальному приміщенні церкви с. Красносілки, яке відкрите цілодобово. Інше найпростіше укриття, яке облаштовується у с. Красносілці, знаходиться у процесі введення в експлуатацію. Після проведення усіх необхідних процедур ми повідомимо вас про його відкриття.

15:14 18.05.2023

єВідновлення — це грошова допомога від держави на ремонт житла, пошкодженого через бойові дії. Максимальна сума — 200 тис.грн. Відправити заяву про отримання виплати можна в застосунку Дія

14:20 18.05.2023

У громаді продовжується співпраця з партнерськими організаціями для забезпечення та збільшення обсягу соціальних гарантій незахищених верств населення. 17 травня Красносільську громаду відвідали представники ветеранської організації КУ «Одеський обласний центр допомоги ветеранам війни». Красносільський сільський голова Марина Архірій обговорила з першим заступником керівника організації Людмилою Ткаченко нагальні питання ветеранів, внутрішньо переміщених родин, сімей, які опинилися у скрутних життєвих обставинах та інших категорій громадян та напрацювали шляхи подальшої співпраці.

09:47 18.05.2023

Красносільський сільський голова  провела нараду з директором КП «Перспектива»

Красносільський сільський голова провела нараду з директором КП «Перспектива»

Красносільський сільський голова Марина Архірій провела нараду з директором КП «Перспектива» щодо поточного стану справ з виконання підприємством робіт у громаді. Сергій Літвішко поінформував, що минулого тижня було замінено глибинний насос на свердловині по вул. Степовій у с. Іваново.

09:45 18.05.2023

18 травня – День вишиванки

Шановні жителі Красносільської громади! Сьогодні Україна відзначає День вишиванки. Це самобутнє національне свято стало символом ідентичності волелюбного українського народу.

07:16 18.05.2023

Вітаємо лауреатів та дипломантів Всеукраїнського фестивалю дитячої та юнацької творчості «Чисті роси»

В лютому-травні поточного року тривав обласний (заочний) етап Всеукраїнського фестивалю дитячої та юнацької творчості «Чисті роси», обласна виставка-конкурс образотворчого, декоративно-ужиткового мистецтва та фотомистецтва. І, нарешті, стали відомі підсумки довгоочікуваного фестивалю!

15:48 17.05.2023

Навчаємося мінної безпеки всією родиною Знання правил безпечної поведінки рятує життя

Через активні бойові дії у різних частинах країни зростає небезпека від вибухонебезпечних предметів для нашого життя. Шкода, якої можуть завдати ці предмети, непоправна та навіть смертельна. Нижче ви знайдете корисні матеріали для дорослих та дітей, що допоможуть пояснити дитині у легкій та розважальній формі про правильну поведінку, а вам пригадати вкрай важливі правила мінної безпеки.

15:23 17.05.2023

Сімʼї безвісти зниклих можуть отримувати пільги. Як підтвердити статус

Закон України «Про соціальний та правовий захист військовослужбовців та членів їх сімей» передбачає пільги, зокрема і для членів сімей безвісти зниклих.  Однак, на практиці родина не може ним скористатись, оскільки члени сім’ї стикаються з проблемою щодо підтвердження статусу члена сім’ї загиблого.

09:35 17.05.2023