Дата: від до Скинути

Юні футболісти з Красносільської громади запалювали на міжнародному турнірі в Ужгороді

Днями в м.Ужгороді пройшов Всеукраїнський благодійний турнір з футболу серед юнаків 2008-2009 рн «ІCG for Ukraine». Представниками Одеської спортивної команди були вихованці Красносільської «Комплексної дитячо-юнацької спортивної школи». Захід проходив на високому рівні, були присутні представники різних країн. Змагання проходили в декілька днів по коловій системі. Усі матчі були цікаві та по-спортивному напружені.

12:21 05.06.2023

Пишаємося нашим Захисником!

Наш земляк Андрій Врадій з перших днів війни пішов на захист рідної землі: спочатку в роту охорони, згодом до лав Збройних Сил України.

12:20 05.06.2023

4 червня - День пам’яті дітей, які загинули внаслідок агресії російської федерації проти України

Шановні жителі громади! Сьогодні День пам’яті дітей, які загинули внаслідок агресії рф проти України. На жаль, війна ускладнює, а часто і взагалі унеможливлює реалізацію основоположних прав дітей, які у період війни зустрічаються з найгіршими злочинами проти людства. Наші діти на власні очі споглядають жахіття війни, її наслідки закарбовуються у пам’яті молодого покоління назавжди.

05:51 04.06.2023

4 червня – День Святої Трійці

Шановні жителі Красносільської громади! Щиро вітаю Вас з одним із найбільших християнських свят – Днем Святої Трійці - святом, що символізує триєдину Божу сутність і несе в собі особливий глибокий духовний зміст, є торжеством віри, духовності та моральності. Цього дня жителі Кубанки відзначають Храмове свято.

04:56 04.06.2023

До Дня захисту дітей пройшло свято для діток під опікою, з особливими потребами та які перебувають у складних життєвих обставинах

Сьогодні у с. Красносілці до Дня захисту дітей пройшло свято для діток під опікою, з особливими потребами та які перебувають у складних життєвих обставинах. Малеча разом з мультяшними героями грала в ігри та конкурси, малювала на асфальті, ставила відтиски долоньок. Веселого настрою додали цікаві розваги, фігурки з довгих повітряних кульок та аквагрим.

16:44 02.06.2023

Нарада Красносільського сільського голови Марини Архірій щодо роботи  платформи «єВідновлення»

Нарада Красносільського сільського голови Марини Архірій щодо роботи платформи «єВідновлення»

Красносільській сільський голова Марина Архірій провела нараду стосовно обстеження пошкодженого майна внаслідок бойових дій та компенсації за відповідні об’єкти нерухомості на території Красносільської громади.

12:21 02.06.2023

Відновлено рух пасажирського судна «НІБУЛОН Експрес-4» по маршруту м. Білгород-Дністровський - м. Овідіополь

Встановлено особливий режим руху внутрішнього водного транспорту по маршруту м. Білгород-Дністровський - м. Овідіополь - м.Білгород-Дністровський з розкладом руху можна ознайомитись нижче.

10:43 02.06.2023

Свято посмішок в Ілічанці

В селі Ілічанці відбулася розважальна програма з нагоди Дня захисту дітей. Захід було проведено працівниками культури спільно з благодійним фондом «Карітас Одеса УГКЦ». Для діток працювали аніматори та ростові ляльки, аквагрим, також малеча малювала малюнки на асфальті та фарбами на папері, брала участь у майстер-класі з декупажу та довгих кульок. Присутні отримали чудовий настрій та морозиво.

17:24 01.06.2023

Аніматори та ростова лялька Мікі розважали дітей у Корсунцях

З нагоди Дня захисту дітей у селі Корсунці відбулося дитяче свято. Веселі аніматори та ростова лялька Мікі залучили усіх охочих до конкурсів, ігр та розваг. Додало настрою малечі шоу мильних бульбашок та майстер-клас з виготовлення фігурок із повітряних кульок. Також всі присутні мали змогу покататись на конях та отримали морозиво. Дякуємо за свято працівниками управління культури та правозахисному ромському центру.

17:18 01.06.2023