23 травня – День морської піхоти України

Шановні морські піхотинці! Від імені Красносільської сільської ради, її виконавчого комітету та від себе особисто щиро вітаю вас із професійним святом.

05:07 23.05.2023

Мінна безпека. Що потрібно знати та виконувати

Оминайте снаряди, які не розірвались. Під час обстрілу деякі снаряди можуть не спрацювати одразу. Але вони готові вибухнути будь-якої миті. Не можна підбирати такі «трофеї». Не беріть  в руки знайдені предмети. Зокрема, дитячі іграшки та гаджети, які розкидані на землі - це можуть бути замасковані вибухові пристрої. Поясніть це дитині.

15:10 22.05.2023

Перемоги юних вокалістів!

Вихованець КЗ "Центр художньо-естетичного виховання" Тітов Кирило під керівництвом викладачки вокалу та бандури Скибенюк Софії взяв участь в обласному фестивалі - конкурсі для дітей з інвалідністю "Джерело Надії - 2023". Кирило відзначений дипломом лауреата 1 ступеня у номінації "Вокал". За професійну майстерність та високий рівень підготовки учасників подякою відзначено Скибенюк Софію. Вітаємо!

11:35 22.05.2023

19 травня відбулася чергова сесія Красносільської сільської ради.

КП «Перспектива» прозвітувало про свою діяльність за 2022 рік, рішенням сесії розширено сферу діяльності підприємства. Депутати затвердили нову цільову соціальну програму підтримки внутрішньо переміщених осіб на 2023-2024 роки «Турбота», яка направлена на відповідну категорію громадян, які проживають на території громади. Основними завданнями Програми є надання допомоги у створенні належних умов для життя, забезпечення прав, соціальної, медичної, психологічної, матеріальної; зниження рівня соціальної напруженості серед внутрішньо переміщених осіб та сприяння їх інтеграції і соціальній адаптації за новим місцем проживання.

18:15 19.05.2023

ОСВІТА РОМСЬКИХ ДІТЕЙ В УКРАЇНІ ПІД ЧАС ВІЙНИ

18 травня національна мережа REYN -Україна за підтримки ЗОБФ “Благо” провела зустріч з представниками освіти в Одеській обласній універсальній науковій бібліотеці ім.Грушевського, де презентували змістовне та інформативне дослідження "ОСВІТА РОМСЬКИХ ДІТЕЙ В УКРАЇНІ ПІД ЧАС ВІЙНИ", в якій взяла участь делегація освітян Красносільської сільської ради.

11:57 19.05.2023

Навчаємося мінної безпеки всією родиною Знання правил безпечної поведінки рятує життя

Через активні бойові дії у різних частинах країни зростає небезпека від вибухонебезпечних предметів для нашого життя. Шкода, якої можуть завдати ці предмети, непоправна та навіть смертельна. Нижче ви знайдете корисні матеріали для дорослих та дітей, що допоможуть пояснити дитині у легкій та розважальній формі про правильну поведінку, а вам пригадати вкрай важливі правила мінної безпеки.

10:25 19.05.2023

Відбулось чергове засідання виконавчого комітету Красносільської сільської ради

18 травня відбулося чергове засідання виконавчого комітету, яке провела Красносільський сільський голова Марина Архірій. Схвалено звіт про виконання бюджету Красносільської територіальної громади Одеського району Одеської області за 1 квартал 2023 року. Головний кошторис перевиконано на 21, 4 % практично по усіх показниках. Недовиконання маємо по ЄСВ, оскільки певна категорія підприємців має право не сплачувати відповідний податок.

09:14 19.05.2023

Виїзний прийом дітей та дорослого населення офтальмологічною бригадою Національного інституту очних хвороб і тканинної терапії ім. В. Філатова наукової академії медичних наук України.

18 травня відбувся виїзний прийом дітей та дорослого населення офтальмологічною бригадою Національного інституту очних хвороб і тканинної терапії ім. В. Філатова наукової академії медичних наук України.

09:05 19.05.2023

Учні Красносільського ліцею взяти участь у конкурсі для дітей та підлітків з програмування - Моя ІТ-громада

Проєкт Швейцарсько-український проєкт DECIDE та компанія Astarta-Kyiv надали можливість учням Красносільського ліцею взяти участь у конкурсі для дітей та підлітків з програмування - Моя ІТ-громада

07:48 19.05.2023