Вітаємо наших спортсменів!

Нещодавно відбулися змагання з легкоатлетичного кросу обласної Спартакіади школярів Одеської області. За підсумками змагань наша команда легкоатлетів, яка була представлена вихованцями Красносілького КЗПО "КДЮСШ", здобула впевнену перемогу. В особистому заліку з бігу на 1000 метрів: І місце посів - Ілюк Данило; ІІ місце - Молчанов Гліб. Бажаємо міцного здоров'я та подальших перемог!

11:04 21.10.2021

Навчання закладів освіти Красносільської територіальної громади щодо впровадження системи харчування НАССР

Сьогодні, 19 жовтня 2021 року в приміщенні Красносільського "ЗЗСО І-ІІІ ступеню - ліцею" в рамках Швейцарсько-українського проєкту DECIDE - "Децентралізація для розвитку демократичної освіти" відбулося навчання щодо впровадження системи НАССР у закладах освіти Красносільської територіальної громади.

20:28 19.10.2021

До уваги громадян!

20 жовтня в смт Доброслав проводитиметься виїзний особистий прийом громадян начальником ГУНП в Одеській області.

12:55 19.10.2021

Шановні абоненти КП Перспектива, у нас приємна новина!

Запрацювали чат боти в вайбер та телеграм, а також особистий кабінет, де ви зможете передавати показники лічильника, дізнатись стан особового рахунку, а також сплатити в один клік за допомогою Приват24. Посилання та інструкції користування додаються. Нагадуємо, що для правильного нарахування сум за надані послуги, потрібно щомісяця передавати показники лічильника води! З 01 по 05 число кожного місяця.

12:54 19.10.2021

Центр первинної медико-санітарної допомоги отримав три кисневих концентратори, які використовуються за призначенням лікарів як надійне та ефективне джерело додаткового кисню для хворих. Адже кількість хворих на коронавірус щодня збільшується. 15 579 нових випадків COVID-19 зафіксовано в Україні станом на 19 жовтня 2021 року. Зокрема, захворіли 1 309 дітей та 282 медпрацівники. У Красносільській громаді за минулу добу зареєстровано 9 нових випадків коронавірусу.

12:23 19.10.2021