Дата: від до Скинути

ОДЕСЬКА ОБЛАСТЬ ПЕРЕХОДИТЬ В «ЖОВТУ ЗОНУ» - ПРАЦЮВАТИМУТЬ ЛИШЕ ТІ ЗАКЛАДИ ОСВІТИ В ЯКИХ ВАКЦИНОВАНО 80% ОСВІТЯН

Під головуванням Сергія Гриневецького голови Одеської облдержадміністрації, сьогодні, 21 вересня відбулося позачергове засідання обласної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій. Попередньо відбулось засідання Державної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій, за результатами якого встановлено з 00 годин 00 хвилин 23 вересня 2021 року «жовтий» рівень епідемічної небезпеки поширення COVID-19 на території всіх регіонів України. Обласна комісія заслухала Головного державного санітарного лікаря Одеської області Віталія Гончарова щодо поширення на території області гострої респіраторної хвороби COVID-19. «Епідемічна ситуація з COVID-19 в Одеській області продовжує ускладнюватись. Щоденна реєстрація лабораторно підтверджених хворих зросла майже у 9 разів! На початку підйому ми щодоби реєстрували до 40-ка випадків, на сьогодні - до 350. Максимальна кількість хворих за добу була зареєстрована 16 вересня - 530 осіб. За останній тиждень, порівняні з попереднім, рівень захворюваності зріс майже у 2 рази (2370 випадків проти 1189), у тому числі серед дітей – в 2,2 рази (192 проти 87), серед дорослого населення – в 1,9 рази (2178 проти 1102). Також зросла і кількість госпіталізованих - майже у 2 рази, що вказує на важкість перебігу захворювання. Якщо на попередньому тижні до стаціонарів було госпіталізовано 202 хворих, то на минулому вже 408. За останні три місяці більше 90% госпіталізованих із COVID — невакциновані. Зростання захворюваності обумовлене штамом Дельта через його внутрішнє поширення. Область посідає 13 рейтингове місце в країні по рівню захворюваності. У зоні найвищого ризику важкого перебігу та смерті від COVID-19 люди старші 60 років, люди із супутніми захворюваннями, як-от цукровий діабет, серцево-судинні, онкологічні захворювання та ті, хто щоденно контактує з великою кількістю людей, наприклад медики, освітяни, соцпрацівники, працівники державних органів» - відзначив Віталій Гончаров.   За словами Директора Департаменту охорони здоров’я Одеської ОДА Наталії Одарій-Захар’євої, в Одесі та Одеській області, всі охочі мають можливість безкоштовно обирати вакцини - доступні AstraZeneca, CoronaVac від Sinovac, Comirnaty від Pfizer.  «Кожна з цих вакцин ефективно запобігає тяжкому перебігу хвороби і рятує життя, але вони працюють лише тоді, коли потрапляють до організму людини. В області дію центри і пункти вакцинації, щоденно працюють мобільні бригади», — додала Наталія Одарій-Захар’єва. Всього на 21 вересня 2021 року, з початку епідемії в Одеській області зареєстровано понад 149 тисяч 300 лабораторно підтверджених випадків COVID-19, у тому числі дітей до 17 років – 6596 (4,4%), медичних працівників – 4277, летальних випадків – 3176, з них 2 дитини та 53 медпрацівника.  В зв'язку з рішенням Державної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій, у закладах освіти Одеської області, те ж запроваджуються карантинні обмеження, які визначені постановою Уряду №1236 від 9 грудня 2020 року (зі змінами). При «жовтому» рівні епідемічної небезпеки відвідування закладів освіти здобувачами освіти дозволено за умови наявності у більш ніж  80% працівників закладу освіти одного з документів, який підтверджує курс однодозної чи дводозної вакцини, або COVID-сертифіката про одужання особи. Ті ж заклади освіти в яких не вакциновано 80% освітян – закриваються.  Станом на сьогодні понад 80% вакцинованих працівників мають лише 403 заклади освіти області, з них в Одесі – 78 шкіл та 85 дитсадків.  Отже, з четверга, 23 вересня, в Одеській області, за інформацією Директора Департаменту освіти Одеської ОДА Олександра Лончака, працюватимуть у звичному режимі виключно ті заклади загальної середньої освіти комунальної форми власності територіальних громад, в яких провакциновано 80% працівників.

10:24 22.09.2021

День миру у Красносільській громаді

Сьогодні, у День миру, у Красносільській громаді пройшла  акція "Ланцюжок миру". У ній взяли участь більше 600 учнів і вчителів Красносільського ліцею та жителі громади.

16:37 21.09.2021

Привітали іменинницю

Жителька с. Красносілки Марія Дмитрівна Магденко святкує своє 90-річчя. Від імені сільського голови Марини Архірій іменинницю привітали працівники соціальної служби, які опікуються людьми такого віку, та побажали іменинниці довголіття, наснаги і гарного настрою. У свою чергу, Марія Дмитрівна розповіла гостям про свої нелегкі дитячі роки, воєнні часи, роботу у колгоспі та велику дружну родину.

10:02 21.09.2021

Гарна новина!

В Одеській області лише м. Одеса та Красносільська ТГ підключили своє програмне забезпечення через «Трембіту» до єдиного реєстру територіальних громад ДМС.

17:00 20.09.2021

Сьогодні Красносільський сільський голова Архірій М. М. провела прийом громадян

Сьогодні Красносільський сільський голова Архірій М. М. провела прийом громадян з особистих питань. Жителі громади зверталися для вирішення різноманітних проблем: від особистих до громадських. Це  майнові питання, зміна юридичної адреси будівлі, можливість приватизації житла, будівництво приміщення під відділення банку.

15:31 20.09.2021

17 вересня свій славний ювілей: 90-річчя від Дня народження відзначає жителька с. Красносілки Марія Дмитрівна Магденко. З цією подією її вітає Красносільський сільський голова Марина Архірій

15:30 17.09.2021

Вакцинація продовжується

Сьогодні, 16 вересня, у Красносільській громаді проходить чергова вакцинація і ревакцинація  від  COVID-19. Вакцинами «AstroZeneca» і «Coronovac» щеплено 92 особи.   За період щеплення  провакциновано  1675 чоловік,  двома дозами  щеплено 530 жителів громади.

16:55 16.09.2021