Благодатний вогонь в православних храмах  Красносільської ОГТ

Благодатний вогонь в православних храмах Красносільської ОГТ

Депутат Верховної Ради України Олександр Семенович Пресман та його команда забезпечили доставку Благодатного вогню на Одещину. В Одеському аеропорту чудодійний вогонь зустрічала делегація Красносільської об’єднаної територіальної громади на чолі з головою сільської ради Майдебурою М.П. та його першим заступником Архірій М.М.

23:43 07.04.2018

ПРИВIТАННЯ

Шановна громадо! В цей світлий день бажаю вам щастя і радості, віри і благополуччя! Нехай чудесне свято Великодня принесе любов та світло у ваші родини, щирість та добро у взаємини! Нехай Боже благословення буде запорукою миру на нашій землі, духовного відродження нашої громади, здійсненнянай заповітніших сподівань! Христос Воскрес!

23:41 07.04.2018

ВЕЛИКДЕНЬ БЛИЗЬКО

В селі Іванове досить жваво йде підготовка до Великодніх свят.

19:34 06.04.2018

мітинг «Без права на забуття»

6 квітня відбувся мітинг «Без права на забуття» з нагоди 74-ї річниці з нагоди визволення Красносілки від нацистських загарбників.

19:25 06.04.2018

Урочисте вручення нагород нашим спортсменам

30.03.2018 року кращі представники спортивної плеяди Красносільської об’єднаної територіальної громади взяли участь у заходах з нагоди підведення підсумків роботи  відділу у справах сім`ї, молоді та спорту Лиманської райдержадміністрації, фізкультуно-спортивної організації "Колос" та Доброславської ДЮСШ.

08:47 31.03.2018

IV Міжнародний фестиваль-конкурс «Одесса встречает друзей»

29 та 30 березня в Одеському культурному центрі проходив IV Міжнародний фестиваль-конкурс «Одесса встречает друзей». Цей мистецький захід об’єднав творчі колективи з усієї України. Географія конкурсу досить широка:  Київ, Чернігів, Дніпро, Одеса та ін.

08:39 31.03.2018

9-й Одеській марафон «Self-Transcendence»

18 березня у місті Одеса  (парк Шевченка – траса «Здоров`я») відбувся 9-й Одеській марафон «Self-Transcendence» («Самоперевершення»). Змагання проводились на  4-х дистанціях: марафон (42км 195м), напівмарафон (21км 097м), чверть марафону (10км 550м) та 2км. У змаганнях взяло участь понад 700 учасників з різних куточків нашої держави та 12 країн світу. Красносільська об’єднана територіальна громада  була представлена на кожній з чотирьох дистанцій: 42км 195м – Шеремета Володимир  -  3год. 11хв 12с. 3 місце в віковій групі 40-49р., 14м. в абсолютній першості.

20:20 18.03.2018

Весняний подарунок від народного депутата.

Приємною традицією жителів Красносільської об’єднаної територіальної громади стало отримання подарунків від депутата Верховної Ради України Олександра Семеновича Пресмана. Березень 2018 року не став виключенням, напередодні Міжнародного жіночого дня  усі  установи соціально-культурної сфери Красносільської сільської ради отримали у подарунок годинники.

19:35 06.03.2018