Дата: від до Скинути

Максим Степанов пропонує закріпити «вайфаїзацію» всіх шкіл країни на законодавчому рівні

Усі школи України мають бути забезпечені високошвидкісним Інтернетом та Wi-fi — таку норму законодавчо або на рівні Кабінету міністрів пропонує закріпити голова Одеської обласної державної адміністрації Максим Степанов. Про це він повідомив під час Всеукраїнської конференції «Нова українська школа – старт реформи, участь громад». У заході взяли участь Президент Петро Порошенко, Прем'єр-міністр Володимир Гройсман, Міністр освіти і науки Лілія Гриневич.

10:18 22.08.2018

Незвичайні змагання, шоу-забіги «Зірка Усейна Болта»

1 липня в Красносільській громаді відбулися незвичайні змагання. На площі біля Красносільської сільської ради проходили шоу-забіги «Зірка Усейна Болта» на дистанції 100 метрів, в яких визначали найшвидших людей Красносільської громади.

17:58 02.07.2018

Ювілейна гра «Що? Де? Коли?» Чемпіонату Красносільської об’єднаної територіальної громади

Відбулася ювілейна гра «Що? Де? Коли?» Чемпіонату Красносільської об’єднаної територіальної громади під патронатом голови Красносільської сільської ради Майдебури М.П.

07:51 29.06.2018