Дата: від до Скинути

В медіацентрі "Синергія" Іванівської сільської бібліотеки проходять кіно- та відеопокази

Протягом літнього періоду в закладах культури проводяться різні пізнавально-розважальні заходи. Зокрема, в медіацентрі "Синергія" Іванівської сільської бібліотеки проходять кіно- та відеопокази. От і днями для перегляду дітям підготували мультиплікаційні фільми за сюжетами українських народних казок: "Кривенька качечка", "Котик і Півник", "Івасик- Телесик". Після перегляду діти діляться враженнями і своїми роздумами про героїв фільму. Запрошуємо усіх охочих до медіацентру на перегляд цікавих відео.

11:26 03.08.2023

Виходь на світло!

У серпні стартувала інформаційна кампанія «Виходь на світло!» Із серпня Держпраці розпочинає широку інформаційну кампанію «Виходь на світло!», спрямовану на підвищення обізнаності та підтримку у сфері працевлаштування.

10:56 03.08.2023

Допомога ВПО не припиняється

Красносільська громада тісно співпрацює з багатьма громадськими організаціями і благодійними фондами задля забезпечення максимального соціального захисту незахищених верств населення.

17:10 01.08.2023

«Ярмарок вакансій»

4 серпня о 10:00 годині в приміщенні Красносільської сільської ради за адресою: с. Красносілка, вул. Набережна, буд. 87а в рамках співпраці з Одеською районною військовою адміністрацією планується проведення «Ярмарки вакансій».

15:54 31.07.2023

Паспорти без черг

Красносільський ЦНАП надає послуги з оформлення паспорта громадянина України та закордонного паспорта для усіх громадян незалежно від місця реєстрації чи проживання.

10:20 31.07.2023

Небезпечна кава

До Державної служби України з питань безпечності харчових продуктів та

09:01 31.07.2023

УМОВИ ВИЗНАЧЕННЯ ПРАВА НА ПЕНСІЮ ЗА ВІКОМ

Головне  управління  Пенсійного  фонду  України  в  Одеській  області  нагадує,  що згідно п. 1 ст. 26 Закону України «Про загальнообов'язкове державне пенсійне страхування»  умовами призначення  пенсії за віком є досягнення особою 60 років  та  наявність необхідного страхового стажу.  Вимоги до страхового стажу зростатимуть з кожним роком.  У  2023 році вийти на пенсію при досягненні пенсійного віку зможуть лише ті, хто сплачував внески не менше 30 років.

08:45 31.07.2023