УВАГА! Шукаємо таланти!

Другий рік поспіль у Красносільській громаді проводиться багатожанровий конкурс «Барвиста громада», присвячений Дню української державності, що  відзначається 28 липня.

09:39 05.07.2023

Робоча нарада

Красносільський       сільський голова Марина Архірій провела нараду з директором КП «Перспектива». Сергій Літвішко доповів про поточний стан справ та діяльність підприємства за останні дні.

09:38 05.07.2023

Прийом сільського голови

3 липня Красносільський сільський голова Марина Архірій провела прийом громадян з особистих питань. Серед них: працевлаштування, вирішення межових спорів,  проведення водопроводу та інші.

15:53 03.07.2023

Разом легше

Отримали щиру подяку від жителів Херсонщини, які постраждали внаслідок підриву Каховської ГЕС та підтоплення територій.

09:47 03.07.2023

Звітний концерт

30 червня в селі Красносілці відбувся звітний концерт педагогів комунального закладу «Центр художньо-естетичного виховання (директор Віталій Вегерчук).

21:22 01.07.2023

Товариський матч з футболу

Сьогодні збірна команда Красносільскої громади взяла участь у  товариському футбольному матчі, що пройшов у с. Першотравневе Визірської ТГ в підтримку Збройних Сил України.

21:21 01.07.2023

Встановлюються дорожні знаки

У громаді поступово продовжують відновлювати дорожні знаки після того, як дозволили їх встановити після заборони, а також встановлюємо нові.

11:35 30.06.2023