Кожен з нас чув вираз «торгівля людьми» і кожна людина по-різному його розуміє

Протягом двох днів з 25.01 по 26.01.2024 року проходив тренінг «Підвищення кваліфікації посадових осіб МДГ, відповідальних за проведення процедури встановлення статусу особи, яка постраждала від торгівлі людьми» в межах реалізації спільного з IOM Ukraine проєкту «Забезпечення комплексного реагування з метою захисту осіб, які постраждали від насильства, пов’язаного з війною, торгівлі людьми, експлуатації або ґендерно зумовленого насильства в Одеській області».

15:50 29.01.2024

НМТ-2024: ДЕЯКІ ПИТАННЯ ПРОВЕДЕННЯ

Національний мультипредметний тест (НМТ) у 2024 році заплановано провести протягом 14 травня — 19 липня. Такий період визначено наказом Міністерства освіти і науки України від 29.12.2023 №1581 «Про деякі питання проведення у 2024 році національного мультипредметного тесту».

13:36 29.01.2024

Прагнемо до успіху й до цінностей, які він нам дає

В межах швейцарсько-українського проєкту DECIDE - «Децентралізація для розвитку демократичної освіти» у м. Києві 24-26 січня проходила експертна сесія «Стратегія розвитку ЗЗСО: успішні практики розроблення та впровадження».

09:51 29.01.2024

Відбулись фінальні змагання обласної спартакіади серед закладів загальної середньої освіти з шахів та шашок.

Шахи і шашки – це спорт для всіх вікових категорій населення. Найдавніші ігри приносять величезну користь для мозку, тому що тренують вміння будувати стратегії та планування. 26 січня на базі Ширяєвської ДЮСШ відбулись фінальні змагання обласної спартакіади серед закладів загальної середньої освіти. У змаганнях брали участь 17 команд усієї Одеської області.

09:50 29.01.2024

Важлива інформація!

Ми вже писали про роботу «наливайки», що у с. Ілічанці. Поліцейський офіцер громади з початку своєї роботи разом з АБ «Центр» неодноразово здійснювали рейди на відповідний обʼєкт, складали протоколи та попереджали власника і працівників про необхідність працювати лише в правовому полі.

08:08 29.01.2024

106 років боя під Крутами

Шановні жителі Красносільської громади! 106 років тому історія боротьби українців за власну державність поповнилася ще однією героїчною сторінкою: боєм під Крутами. Юнаки тоді зробили майже неможливе - ціною власного життя стримали наступ більшовицької армії, яка насувалася на Київ.

05:49 29.01.2024

«Голокост - трагічна сторінка історії»

27 січня у всьому світі відзначається Міжнародний день пам'яті жертв Голокосту - жахливої трагедії, жертвами якої стали близько шести мільйонів людей. З нагоди вшанування цієї скорботної дати в закладах культури Красносільської громади було організовано та проведено ряд заходів,

13:39 27.01.2024

День пам'яті жертв Голокосту

Шановні жителі громади! 27 січня весь світ та Україна згадують одну з найтрагічніших сторінок в історії людства. У 2005 році Генеральна Асамблея ООН проголосила 27 січня Міжнародним днем пам’яті жертв Голокосту: саме цього дня було визволено в’язнів Освенциму — найбільшого нацистського табору смерті. За час його існування тут загинуло, за різними оцінками, від 1,5 до 2,2 мільйона людей.

05:47 27.01.2024

Продовжує роботу експертна сесія «Стратегія розвитку ЗЗСО: успішні практики розроблення та впровадження»

В межах швейцарсько-українського проєкту DECIDE - «Децентралізація для розвитку демократичної освіти» у м. Києві з 25 січня продовжує роботу експертна сесія «Стратегія розвитку ЗЗСО: успішні практики розроблення та впровадження». Учасниками сесії є члени робочих груп із розробки стратегій розвитку ЗЗСО громад–партнерів Проєкту DECIDE та ментори ШДД (науково–педагогічні працівники закладів післядипломної педагогічної освіти регіонів-партнерів Проєкту DECIDE).

14:59 26.01.2024

Завершився цикл новорічних свят

Цикл новорічних свят завершився святковими дитячими заходами у селах Красносільської громади з розвагами, іграми, конкурсами, танцями. Ми дякуємо всім діткам, що прийшли на захід та подарували нам свої посмішки. Також дякуємо благодійному фонду «Спадщина», за цікаві, унікальні подарунки.

14:58 26.01.2024