В с. Іванове попрощалися із воїном-захисником Фіголем Миколою Миколайовичем

Красносільська громада 18 січня попрощалася з нашим земляком, Захисником України, жителем с. Іванове Фіголем Миколою Миколайовичем. Микола Миколайович загинув на 47-му році життя під час виконання бойового завдання. Працелюбний, щирий, відкритий, готовий допомогти. У Захисника залишилася сестра. Співчуваємо і сумуємо разом з вами. Вічна пам'ять загиблому! Герої не вмирають!

15:50 18.01.2024

Поліцейський офіцер громади продовжує налагоджувати роботу у селах громади

17 січня 2024 року на спецлінію 102 надійшло повідомлення від громадянки Х про те, що її батьки зникли та вже майже добу не виходять на зв'язок. Поліцейським офіцером громади М. Прошиним внаслідок проведення оперативно-розшукових дій було знайдено обох громадян похилого віку. З ними було все в порядку, їх приютив БФ "СПАДЩИНА" – нагодували та надали умови для тимчасового проживання. Наразі люди у родині.

15:47 18.01.2024

Поки продовжується ремонт основної дороги в Красносілці підсипали тимчасову

Чекаємо продовження капітального ремонту дамби у с. Красносілці, на який держава продовжує виділяти кошти, незважаючи на війну.  Поки у державному бюджеті проходить реєстрація бюджетних призначень та пролонговуються державні договори на виконання робіт, провела нараду з першим заступником, на якій було доручено підсипати тимчасову дорогу власними силами, аби транспорту та пішоходам було більш зручно пересуватися.

15:44 18.01.2024

З 1 січня 2024 року стартувала компанія декларування доходів громадян

Головне управління Державної податкової служби в Одеській області повідомляє, що з 1 січня 2024 року стартувала компанія декларування доходів громадян, отриманих у 2023 році. У ході проведення компанії декларування 3 1 січня по 30 квітня цього року громадяни зобов'язані виконати свій конституційний обов'язок, задекларувати доходи, які не були оподатковані у минулому році.

11:33 18.01.2024

Робочі будні поліцейського офіцера громади

У Красносільській громаді працює поліцейський офіцер Прошин Михайло Володимирович. З початку року до поліцейського офіцера громади було біля 70 звернень. Найбільше з питань домашнього насильства, сварок між сусідами, безпритульних собак.

12:21 17.01.2024

Знову непоправна втрата для нашої громади.

Під час виконання бойового завдання у результаті поранення, не сумісного з життям, 7 серпня 2023 року загинув Фіголь Микола Миколайович, який жив і працював у с. Івановому. Чоловіку було лише 46 років, він відрізнявся працелюбністю і щирістю. Співчуваємо родині загиблого Захисника. Прощання із Миколою Миколайовичем відбудеться 18 січня о 10 годині на кладовищі с. Іванового. Для бажаючих попрощатися з Героєм від’їзд автобусів від сільської ради с. Красносілки о 9 годині.

12:19 17.01.2024

У Красносільській громаді відбулася презентація книги

У Красносільській громаді відбулася презентація книги нашої землячки, відомої на Одещині творчої особистості: письменниці, поетеси, акторки, менеджерки культури - Олени Боришполець «Український детокс». Це низка оповідань та есе, головні герої яких тісно пов’язані з Одещиною, зокрема із самою Одесою й узбережжям Куяльницького лиману. Оповідання зливаються в єдине авторське висловлювання й утворюють одвічний лейтмотив повернення до себе.

16:15 16.01.2024

До уваги громадян що планують розпочати власну справу або підтримати вже діючий бізнес

Красносільська сільська рада співпрацює з Міжнародним благодійним фондом «Карітас Одеса УГКЦ» у партнерстві з МБФ «Карітас України», який готовий надати фінансову допомогу людям, що планують розпочати власну справу або підтримати вже діючий бізнес. Проєкт спрямований на допомогу внутрішньо переміщеним особам (ВПО) та місцевим мешканцям, що постраждали від війни, які проживають в м. Одеса та громадах Одеського району Одеської області.

15:51 16.01.2024

Відбувся прийом громадян з особистих питань Красносільським сільським головою

Красносільський сільський голова Марина Архірій 15 січня провела прийом громадян з особистих питань. Здебільшого жителі зверталися для вирішення проблем, що виникають у сфері соціального захисту. Зокрема, щодо оформлення опікунства над малолітньою дитиною, надання матеріальної допомоги людині з інвалідністю, оформлення дитини з інвалідністю до спеціалізованого навчально-виховного закладу. Також мешканці зверталися для вирішення межових спорів та оформлення права власності на майно. З усіх питань надані роз’яснення та рекомендації.

14:37 15.01.2024

Ноутбуки від дитячого фонду ЮНІСЕФ

Наприкінці минулого року Красносільська громада отримала від дитячого фонду ЮНІСЕФ 41 ноутбук для поліпшення навчального процесу учнів та створення належних умов у воєнний період. Наразі готуються документи для передачі техніки у користування учасників навчального процесу. Цього разу гаджети отримають діти з багатодітних родин: 2 з Кубанки, 1 з Переможного, 18 з Корсунців та 20 з Іванового. Списки формувалися за поданням навчальних закладів та були передані в міжнародну організацію через ОВА. Раніше гаджети отримали діти із внутрішньо переміщених осіб та інші категорії.

14:35 15.01.2024