Важлива інформація!

З метою підвищення надійності електропостачання та попередження аварій в електричних мережах, АТ "ДТЕК ОДЕСЬКІ ЕЛЕКТРОМЕРЕЖІ" буде проводити профілактичні роботи.    У зв’язку з виконанням цих робіт буде відключення електроенергії:  27 грудня у таких населених пунктах: З 8:00:00 до 17:00 с. Іванове 2 Центральна, вул. 30 років Перемоги, вул. 30 років Перемоги1, вул. Грушевського, вул. Дмитра Женова, вул. Зелена, вул. Лиманна, вул. Миру, вул. Молодіжна, вул. Поштова, вул. Садова, вул. Степна, вул. Степова, вул. Центральна, вул. Шевченка, вул. Шкільна, пров. 1-й Центральний, пров. 2-й Центральний, пров. Буяклу, пров. Грушевського, пров. Зелений, пров. Центральний 1

13:42 25.12.2023

Відбулось останнє у цьому році засідання сесії Красносільської сільської ради

22 грудня Красносільський сільський голова Марина Архірій провела чергову тридцять другу сесію VIII скликання Красносільської сільської ради. Депутати розглянули 53 питання та прийняли з них відповідні рішення. Затверджено бюджет громади на 2024 рік.

17:24 22.12.2023

22 грудня – День енергетика

Шановні енергетики! Щиро вітаю Вас із професійним святом! Важливість вашої професії давно визнана суспільством. Проте особливо сьогодні, у часи екстремальних ситуацій, коли рф намагається нищити українську енергосистему, саме до вас звернені погляди всього суспільства і ви неодноразово доводили свою здатність бути у стані граничної готовності. Сумлінна і самовіддана праця в екстремальних умовах, помножена на високий професіоналізм енергетиків, стали ознаками вашої професії.

04:27 22.12.2023

Красносільщина - одна з шести громад України, яка ввійшла до проєкту Ради Європи «Посилення захисту національних меншин

21 грудня у Красносільській громаді відбулася знакова подія: мешканцям ромської національності вперше в Україні завдяки тісній співпраці місцевої влади та громадських організацій виготовлено і урочисто вручено документи на житло та земельні ділянки.

12:25 21.12.2023

Увага! Запрошуємо взяти участь в опитуванні

Міністерство молоді та спорту України проводить активну роботу щодо залучення населення, у тому числі внутрішньо переміщених осіб, ветеранів війни та членів їхніх сімей до оздоровчої рухової активності та спорту. З метою постійного спостереження основних показників рухової активності, визначення рівня залученості до рухової активності та здорового способу життя різних вікових груп та соціальних верств, створення та покращення умов для занять руховою активністю та спортом заплановано проведення моніторингу.

11:24 21.12.2023

Відбулося чергове засідання виконавчого комітету Красносільської сільської ради.

20 грудня відбулося чергове засідання виконавчого комітету Красносільської сільської ради.   Присутні розглянули питання про бюджет Красносільської сільської територіальної громади на 2024 рік. Основними документами, які були покладені в основу формування показників бюджету на 2024 рік є: лист Міністерства фінансів України «Про особливості складання місцевих бюджетів на 2024 рік»

11:15 21.12.2023

Безпека під час святкування Різдва та Нового року

15 грудня відбулося засідання комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій Красносільської сільської ради. Розглянуто питання заборони продажу та використання піротехнічних засобів і дотримання правил протипожежної безпеки при використанні гірлянд та ілюмінацій на території Красносільської громади.

10:40 19.12.2023

Відбувся черговий прийом громадян, Красносільським сільським головою

Красносільський сільський голова Марина Архірій 18 грудня провела прийом громадян з особистих питань. Приємною несподіванкою став візит Микити Якимовського з мамою. Хлопчик відчуває себе добре і наразі їде на реабілітацію.

16:59 18.12.2023