Дата: від до Скинути

Початок нового легкоатлетичного сезону для вихованців КДЮСШ Красносільської СТГ видався вдалим!

18 січня в спорткомплексі "Олімпієць" м.Одеси відбувся Чемпіонат Одеської області з легкої атлетики серед юнаків та дівчат 2007-2008 р.н. Змагання зібрали спортсменів з усієї Одеської області. Наші спортсмени - Чорний Тимур та Молчанов Гліб стали чемпіонами області на своїх дистанціях! Чорний Тимур посів І місце -1500 метрів (4хв48с), та ІІ місце з бігу на 200 метрів (25.6с). Молчанов Гліб здобув І місце з бігу на 200 метрів (25.1с) та ІІ місце з бігу на 60 метрів (7.2 с). Вітаємо спортсменів та бажаємо вдалих стартів у новому біговому сезоні!

11:55 22.01.2024

Отримали допомогу від червоного хреста

Пункти Незламності Одеського району сьогодні отримали важливу допомогу від Товариства Червоного Хреста - сучасні електричні обігрівачі. Один із них був переданий Красносільській громаді. Така підтримка посилює можливості Пунктів Незламності, що особливо важливо у зимовий період.  Разом ми допомагаємо тим, хто потребує цього найбільше!

10:54 22.01.2024

З днем соборності України!

Шановні жителі Красносільської громади! Сьогодні ми святкуємо День Соборності України – свято об’єднання українських земель в єдину самостійну незалежну державу.

08:51 22.01.2024

Пам'ятаємо про подвиг захисників Донецького аеропорту

Шановні земляки! 20 січня Україна вшановує подвиг захисників Донецького аеропорту імені Прокоф’єва. Оборона ДАП тривала 242 дні, з 26 травня 2014 року до 20 січня 2015 року. На межі людських можливостей, під численними обстрілами та облогами ворога «кіборги» до останнього утримували цей форпост до повного його зруйнування. “Кіборги” вистояли, не витримав бетон… Оборона летовища стала символом міцності і самовідданості українських воїнів. Щиро дякуємо захисникам за мужність, патріотизм і незламність духу. Низько схиляємо голови перед пам’яттю загиблих. Віримо у Перемогу! Віримо у Збройні Сили України! З повагою Красносільський сільський голова Марина АРХІРІЙ

08:31 20.01.2024

Як зміниться розмір пенсій з 1 січня 2024 року

Закон України “Про Державний бюджет України на 2024 рік” передбачає підвищення в 2024 році, зокрема, розмірів прожиткового мінімуму та мінімальної заробітної плати.

15:56 18.01.2024

В с. Іванове попрощалися із воїном-захисником Фіголем Миколою Миколайовичем

Красносільська громада 18 січня попрощалася з нашим земляком, Захисником України, жителем с. Іванове Фіголем Миколою Миколайовичем. Микола Миколайович загинув на 47-му році життя під час виконання бойового завдання. Працелюбний, щирий, відкритий, готовий допомогти. У Захисника залишилася сестра. Співчуваємо і сумуємо разом з вами. Вічна пам'ять загиблому! Герої не вмирають!

15:50 18.01.2024

Поліцейський офіцер громади продовжує налагоджувати роботу у селах громади

17 січня 2024 року на спецлінію 102 надійшло повідомлення від громадянки Х про те, що її батьки зникли та вже майже добу не виходять на зв'язок. Поліцейським офіцером громади М. Прошиним внаслідок проведення оперативно-розшукових дій було знайдено обох громадян похилого віку. З ними було все в порядку, їх приютив БФ "СПАДЩИНА" – нагодували та надали умови для тимчасового проживання. Наразі люди у родині.

15:47 18.01.2024

Поки продовжується ремонт основної дороги в Красносілці підсипали тимчасову

Чекаємо продовження капітального ремонту дамби у с. Красносілці, на який держава продовжує виділяти кошти, незважаючи на війну.  Поки у державному бюджеті проходить реєстрація бюджетних призначень та пролонговуються державні договори на виконання робіт, провела нараду з першим заступником, на якій було доручено підсипати тимчасову дорогу власними силами, аби транспорту та пішоходам було більш зручно пересуватися.

15:44 18.01.2024

З 1 січня 2024 року стартувала компанія декларування доходів громадян

Головне управління Державної податкової служби в Одеській області повідомляє, що з 1 січня 2024 року стартувала компанія декларування доходів громадян, отриманих у 2023 році. У ході проведення компанії декларування 3 1 січня по 30 квітня цього року громадяни зобов'язані виконати свій конституційний обов'язок, задекларувати доходи, які не були оподатковані у минулому році.

11:33 18.01.2024

Робочі будні поліцейського офіцера громади

У Красносільській громаді працює поліцейський офіцер Прошин Михайло Володимирович. З початку року до поліцейського офіцера громади було біля 70 звернень. Найбільше з питань домашнього насильства, сварок між сусідами, безпритульних собак.

12:21 17.01.2024