Дата: від до Скинути

У Центрі первинної медико-санітарної допомоги с. Красносілки з'явилось сучасне обладнання для зберігання медпрепаратів і вакцин

Центр первинної медико-санітарної допомоги с. Красносілки отримав два холодильних обладнання, які будуть використовуватися для медичних препаратів і вакцин. Нагадаємо, що в Красносільському ЦПМСД можна вакцинуватися від різних хвороб. Також при Центрі діє мобільна бригада з вакцинації від COVID-19.

10:35 15.03.2023

Заповнюй анкету добровольця і долучайся до штурмових бригад МВС

Сучасна історія України пишеться зараз. Не спостерігай, дій! Заповнюй анкету добровольця і долучайся до штурмових бригад МВС, які звільнятимуть місто Донецьк, Луганськ та інші окуповані території разом з Кримом.

05:11 15.03.2023

День українського добровольця

Щороку 14 березня в Україні відзначається День українського добровольця. Пам'ятна дата встановлена Верховною Радою України у 2017 році, щоб вшанувати мужність та героїзм захисників незалежності, суверенітету й територіальної цілісності нашої держави.

17:10 14.03.2023

НМТ-2023: ДЕМОНСТРАЦІЙНИЙ ТЕСТ З ІСТОРІЇ УКРАЇНИ

Пропонуємо ознайомитися з демонстраційним варіантом завдань НМТ з історії України. Потенційні учасники мають змогу пройти тест в онлайновому середовищі Львівського регіонального центру оцінювання якості освіти за посиланням (https://lv.testportal.gov.ua/test.hist/).

15:07 14.03.2023

День українського добровольця у Корсунській гімназії

До Дня українського добровольця у Корсунській гімназії були проведені виховні години. Учні під час бесід дізнавались про хоробрість, мужність, героїзм та безмежну любов до Батьківщини українських захисників та захисниць; про українців, які добровільно стали на захист країни з перших днів війни; про героїчні вчинки наших воїнів, які ні, секунди не вагаючись, постійно ризикують власним життям. Також діти старанно малювали до Дня українського добровольця свої побажання героям. Вітаємо зі святом та віримо у перемогу!

15:06 14.03.2023

У Всеукраїнському конкурсі "Учитель року 2023" вчитель Іванівської гімназії увійшла до ТОП 5.

Красносільський сільський голова Марина Архірій привітала Труфкакі Інну Ігорівну - вчителя фізичної культури Іванівської гімназії, яка брала участь у Всеукраїнському конкурсі "Учитель року 2023". Інна Ігорівна достойно представила нашу громаду і за результатами двох етапів конкурсу у номінації "Фізична культура" увійшла в п'ятірку фіналістів, тим самим продемонструвавши високі теоретичні знання зі свого предмету та творчу педагогічну майстерність.

11:18 14.03.2023

14 березня – День українського добровольця

Шановні жителі Красносільської громади! Сьогодні в Україні відзначають День українського добровольця. Ця дата була встановлена Верховною Радою на знак вшанування мужності та героїзму Захисників незалежності, суверенітету і територіальної цілісності України.

03:18 14.03.2023

Заходи до Дня українського добровольця

З нагоди Дня українського добровольця, який відзначається 14 березня, у Кубанському закладі культури було проведено патріотичну годину «Вони для нас виборюють життя». Молодь мала можливість переглянути відеоряд про наших захисників, добровольчі батальйони, які виборюють незалежність та суверенітет Української держави.

17:47 13.03.2023

Як юні мешканці Красносілки запалювали на Кубку Львівської області з карате

11-12 березня у Львові відбувся Кубок Львівської області з карате. У змаганнях взяли участь юні мешканці Красносілки, вихованці Sportclub Tigrenok. Герула Злата 8-9 років (-25 кг) виборола 1 місце в особистій першості та 3 місце в командній, Філіпіді Максим 7 років - 2 місце та 3 місце, Герула Роман - 2 місце! Вітаємо наших спортсменів!

16:37 13.03.2023

Обігрівач для пункту незламності

Пункти незламності у Красносільській громаді постійно облаштовуються усім необхідним. Днями Одеська районна військова адміністрація передала громаді масляний обігрівач, який при потребі слугуватиме для обігріву відповідного об’єкту.

15:35 13.03.2023