До уваги суб’єктів господарювання!

ГУ ДСНС України в Одеській області повідомляє: згідно з Порядком подання реєстрації декларацій відповідності матеріально-технічної бази суб’єкта господарювання вимогам законодавства з питань пожежної безпеки (далі-декларація) затвердженого Постановою КМУ від 05.06.2013 року №440 інформуємо, що відновлено подання декларацій через «Портал електронних послуг ДСНС» та портал «ДІЯ».

15:14 13.03.2023

Як вступити до «Гвардії наступу»

1.На сайті storm.mvs.gov.ua, обрати бригаду, в якій хоче служити людина та заповнити заявку в розділі обраної бригади, яка комплектується. 2. Зателефонувати на номер гарячої лінії, на якій можна проконсультуватися і отримати інформацію, куди прийти. 3.Подати анкету через Центр надання адміністративних послуг

14:46 13.03.2023

До уваги бджолярів!

Красносільська сільська рада повідомляє, що ТОВ «АГРО ПІВДЕНЬ – 1» з 14 березня планує провести обприскування наземним методом посівів ріпаку під врожай 2023 року від шкідників, препаратами з діючою речовиною:  Альфа – циперметрин, 200 г/л II клас токсичності на наступних полях Красносільської ОТГ: - с.Красносілка: поля №№7, № 9, 32-33; - с.Іванове: поля №№ 2, 5, ОСГ, 10 – 11; - с. Переможне: №№ 3, 4, 6, 7. Запланована дата закінчення обробки 20 березня.

10:19 13.03.2023

НМТ 2023

НМТ міститиме три блоки завдань, два з яких – обов’язкові, а третій – на вибір вступника. Обов’язкові навчальні предмети – українська мова й математика, а на вибір – історія України, одна з іноземних мов (англійська, німецька, французька або іспанська), біологія, хімія та фізика. Предмет, тестування з якого вступник бажатиме пройти на вибір, він зазначатиме під час реєстрації для участі в НМТ.

09:23 13.03.2023

Відкритий турнір з міні-футболу до Дня українського добровольця

12-го березня в с. Іванове було проведено турнір з міні-футболу до Дня українського добровольця. У змаганнях взяли участь футбольні команди "Аджалик" (с.Іванове), "Гільдендорф", "Гільдендорф юніор" (с.Красносілка), "АгроПівдень" та "АгроПівдень 2" (с. Першотравневе). Турнір пройшов у дружній атмосфері, команди показали хорошу гру.

09:21 13.03.2023

Відділ з питань праці Управління інспекційної діяльності в Одеській області Південного Міжрегіонального управління Державної служби з питань праці України проводить тнлефонні консультації

Відділ з питань праці Управління інспекційної діяльності в Одеській області Південного Міжрегіонального управління Державної служби з питань праці України 13 березня 2023 року   з 15.00 до 17.00 проводить сеанс прямого телефонного зв’язку на тему: «Куди звертатися якщо маєшь сумніви щодо запропонованої роботи за кордоном».

08:52 13.03.2023

Галузь житлово-комунального господарства знаходиться під постійним контролем місцевої влади.

10 березня Красносільський сільський голова Марина Архірій провела нараду з директором КП «Перспектива» щодо поточної ситуації з діяльністю підприємства. Сергій Літвішко доповів, що протягом минулого тижня КП «Перспектива» виконало роботи з усунення поривів на 4 об’єктах водомережі. У с. Ілічанці було відремонтовано трубопроводи по вул. Шкільній та Новій, у с. Красносілці по вул. Радгоспній, у с. Корсунцях відремонтовано водогін по вул. Середній.

16:36 10.03.2023

Увага небезпечні морепродукти!

До Державної служби України з питань безпечності харчових продуктів та захисту споживачів через систему швидкого оповіщення щодо харчових продуктів та кормів (RASFF) надійшло повідомлення від 18 лютого 2023 року No 2023.1192, стосовно виявлення перевищення допустимого рівня Кадмію у замороженому міксі морепродуктів (виробник: Zejiang Zhoufu food Co. LTD, China), що експортувалися з Литовської Республіки (відправник: UAB «Plunges

14:07 10.03.2023

Дошкільнята садочку «Калинка» дізналися багато нового про українського поета Великого Кобзаря

Ім’я великого українського поета Тараса Григоровича Шевченко з гордістю вимовляє все людство. Весь свій могутній талант він присвятив служінню народу.      З нагоди Дня народження Великого Кобзаря дошкільнята садочку «Калинка» дізналися багато нового про українського поета.

14:00 10.03.2023

"ГВАРДІЯ НАСТУПУ" ПРОХОДИТИМЕ ПІДГОТОВКУ ПРОТЯГОМ 2-4 МІСЯЦІВ

Штурмові бригади "Гвардії наступу", які готуються у складі Нацгвардії, проходитимуть підготовку протягом 2-4 місяців і лише потім підрозділи будуть залучені до бойових дій. "Коли пройде повний етап підготовки і бойове злагодження ротно-батальйонного рівня, може йтися про залучення їх до виконання задач на полі бою. Це залежатиме від того задуму, який матиме військово-політичне керівництво щодо застосування цих штурмових бригад – на якому напрямі, в якому обсязі.Наразі йдеться про їхнє повне комплектування і якісну підготовку, вона триватиме 2-4 місяці" – заявив спікер Нацгвардії Руслан Музичук.

12:13 10.03.2023