Дата: від до Скинути

7 листопада у Корсунському НВК "ЗЗСО І-ІІ ступенів-гімназія - ЗДО" продовжилися кольорові заходи в рамках тижня Толерантності.

Колір дня - синій, пройшов під гаслом "Вода і небо - символи спокою та миру".У блакитні, сині, ультрамаринові шати вдяглися учні та вчителя початкових класів.Тематика дня дозволила поговорити з учнями про глибинну красу водних просторів, про неперевершені чари синього неба, про важливість і розуміння цінності життя.

14:22 18.11.2021

В Іваново буде проводитися виїзний прийом педіатра

17 листопада у с. Івановому виїзною бригадою проведено чергове щеплення. Вакциною «Пфайзер» щеплено  87 чоловік, «Короновак» - 43, всього мобільною бригадою щеплено 325 жителів села.      Крім того, педіатром було здійснено виїзний прийом, оглянуто 4 дитини. В с. Іваново (амбулаторія) педіатр буде здійснювати прийом щосереди з 11:00 до 14:00 години.

10:12 18.11.2021

КОМАНДА РОЗВИТКУ ВПЕВНЕНО РУХАЄТЬСЯ ВПЕРЕД!!!

Традиційно наприкінці року громади   підводять підсумки та здобутки.      17 листолпада Красносільський сільський голова Марина Миколіївна Архірій зустрілася  з депутатом Березівської районної ради Володимиром Олексійовичем Сорохманюком. Завдяки тісній співпраці з Володимиром Олексійовичем та політичною партією «Батьківщина»  у Красносільську громаду у 2021 році залучено біля 650 тис. грн інвестицій на будівництво дитячого майданчику у с. Іванове.      Марина Миколаївна висловила подяку Володимиру Олексійовичу  за плідну співпрацю та побажала  і в подальшому реалізації нових амбітних, спільних з громадою,  планів!

10:11 18.11.2021

18 листопада ювілейний День народження відзначає колишній Красносільський сільський голова МИКОЛА ПЕТРОВИЧ МАЙДЕБУРА Зі славним ювілеєм іменинника вітають колектив сільської ради, депутатський корпус, виконавчий комітет: Шановний Миколо Петровичу!

06:00 18.11.2021

Красносільська громада буде першою,де створюватиметься піклувальна рада закладів освіти громади.

16 листопада 2021 року в приміщенні сесійної зали Красносільської сільської ради в рамках Швейцарсько-українського проєкту DECIDE  - "Децентралізація для розвитку демократичної освіти" з метою сприяння ефективному  управлінню освітою на місцевому рівні відбулася робоча зустріч з національною експерткою  Проєкту DECIDE Наталею Байтеміровою за темою "Піклувальна рада закладів освіти громади".

15:59 17.11.2021

У Центрі надання адміністративних послуг Красносільської громади запрацювала  функція «Дія. QR».

Тепер при отриманні послуг не обов’язково робити копії документів чи заповнювати бланки. Відвідувачу достатньо лише мати застосунок «Дія». Що потрібно зробити відвідувачу? Зчитати QR-код, щоб поділитись цифровою копією. Сканер QR-кодів розміщений у правому верхньому куті розділу “Документи” додатку Дія. Підтвердити передачу своїх даних, після чого застосунок автоматично сформує чернетку листа з копіями цифрових документів, натиснути “Надіслати”.

12:39 17.11.2021

16 листопада у Переможненській початковій школі закладу освіти І ступеня в рамках відзначення Міжнародного Дня Толерантності з метою формування в учнів загальнолюдських моральних цінностей, ознайомлення молодших школярів з поняттям "толерантність", була проведена неймовірна цікава інтерактивна година спілкування на тему «Планета Толерантності».

09:00 17.11.2021

Відбулася чергова вакцинація

16 листопада у Центрі первинної медико-санітарної допомоги с. Красносілки відбулася чергова вакцинація жителів від COVID-19. Було щеплено 49 чоловік: вакциною «Короновак» 20 осіб (1-ю дозою 9, 2-ма дозами 11чол.) , «Pfizer» - 29 жителів (1-ю дозою 6, 2-ма – 23 чол.).

08:43 17.11.2021

Поліцейські офіцери громади знайшли чоловіку корів

16 листопада на робочий планшет поліцейських офіцерів громади Красносільської ТГ надійшло повідомлення від жителя с. Красносілка про те, що 15 листопад він виявив відсутність своїх чотирьох корів, які паслись на пасовищі неподалік від будинку.

08:36 17.11.2021